Superhuman Like Brando prezentuje teledysk do singla pt. „Burn Burn Burn”

Pierwszy teledysk nowego, rockowego zespołu Superhuman Like Brando można już obejrzeć w sieci. Tłem akcji teledysku są szokujące sceny z życia, w bramach jednej z najbardziej reprezentacyjnych ulic w Warszawie – Nowy Świat.W kwietniu wytwórnia NEXTPOP wydała pierwszy singiel zespołu Superhuman Like Brando pt. „Burn Burn Burn”.

W sieci jest już dostępny teledysk promujący singiel. Autorem scenariusza jest Dawid Karpiuk. Roli reżysera podjął się Przemysław Wojcieszek – reżyser, scenarzysta i dramaturg (m. in. „Hymn narodowy”, „Made in Poland”, „Sekret”, „Zabij ich wszystkich”). Do współpracy zaprosił operatorkę – Zofię Goraj, z którą wcześniej pracował m.in. przy filmie „Knives Out”. Tak powstał teledysk, opowiadający o miłości na tle pięknych, czasem ponurych, ale zawsze barwnych zaułków wielkiego miasta. Zdjęcia kręcono w pobliżu jednego z najbardziej reprezentacyjnych i odwiedzanych licznie przez turystów miejsc w Warszawie – ulicy Nowy Świat. Główną rolę zagrała znana warszawska tatuażystka Julia Szewczykowska.Superhuman Like Brando to nowy polski zespół utworzony w Warszawie przez trzech charyzmatycznych i utalentowanych muzyków.

Dawid Karpiuk (gitara, wokal), Łukasz Moskal (perkusja) i Robert Amirian (gitara basowa) spotkali się, by realizować swoje muzyczne fascynacje. Grają alternatywne rockowe piosenki po polsku i po angielsku. Ich debiutancka płyta ukaże się we wrześniu. Już wkrótce do sieci trafi drugi, tym razem polski, singiel grupy.

Autorem wszystkich piosenek jest Dawid Karpiuk.


Zajrzyj po więcej:

Superhuman Like Brando – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.