Suumoo – nowi, mocni zawodnicy na indietronicznej scenie prezentują debiutancki utwór „Flegma” !

Z czym Wam się kojarzy SUUMOO? Fonetycznie mnie do tej pory tylko z japońskimi zapasami… Ale od dziś mam zupełnie nowe – muzyczne – skojarzenie !

SUUMOO to projekt, który spontanicznie powstał na początku tego roku w głowach trzech młodych ludzi – braci Maćka i Pawła Kacperczyków oraz ich kumpla Borysa Kunkiewicza. Chłopaki właśnie nagrali swoją pierwszą profesjonalną piosenkę o jakże oryginalnym tytule „Flegma”. A z pomocą Pawła Księżopolskiego (znanego między innymi ze współpracy z brytyjską grupą Plan B) nakręcili do niej również bardzo klimatyczny klip.

sumoa
Zespół SUUMOO

Chodź tytuł utworu „Flegma” nie wszystkim Wam kojarzy się od razu dobrze, to zapewniam że piosenka jest naprawdę warta posłuchania. Melodia, której podstawą są bardzo interesujące elektroniczne dźwięki tworzone przez Borysa, a podbijane przez perkusję Pawła, świetnie wpada w ucho i powoduje, że szybko zaczniecie się przy niej bujać. Do tego spokojny, prawie szeptany wokal Maćka świetnie wpasowuje się w indietroniczną stylistykę zespołu. Posłuchajcie sami:

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=d6ndZjNiUXU[/embedyt]

SUUMOO już zaczęło zbierać dobre opinie, czego potwierdzeniem jest zaproszenie ich przez organizatorów poznańskiego showcase-owego Festiwalu Spring Break. Już 23 kwietnia zespół zagra na nim swój pierwszy koncert ! Trzymamy za nich kciuki i czekamy na ich kolejne muzyczne dokonania. Wiemy, że są już w trakcie nagrywania następnych kawałków, więc zacieramy ręce czekając na całą płytę.

2


Oficjalny profil FB zespołu: https://www.facebook.com/suumooband/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *