Świąteczna opowieść Pawła Domagały

  Nadeszła kolejna okazja, by dowiedzieć się czegoś więcej o Pawle Domagale. Wraz z początkiem grudnia rusza sprzedaż świątecznego wydania płyty „Opowiem Ci o mnie”, która ukazała się na sklepowych półkach w listopadzie ubiegłego roku. Niedosyt po debiutanckim albumie już wkrótce może zostać zaspokojony.


   Najnowszy krążek zawiera dobrze znane utwory, które pojawiły się na pierwszej edycji płyty oraz 3 dodatkowe świąteczne kawałki.

   Poruszająca historia Pawła Domagały zawarta w utworach oraz ujmująca barwa głosu, potrafi poruszyć osoby w każdym wieku i trafić prosto w serce. Już tysiące osób pokochało muzykę oraz osobowość wszechstronnie uzdolnionego artysty i nie może doczekać się, aby usłyszeć coś nowego. Świąteczna edycja „Opowiem Ci o mnie” może okazać się idealnym prezentem na mikołajki nie tylko dla fanów, ale i dla osób szukających nowych muzycznych doznań.


Tracklista:

 1. Zuza
 2. Hiob
 3. Gdybyś była
 4. Nie zdejmuj rąk
 5. Opowiem Ci o mnie
 6. Szczęście
 7. Jestem tego wart
 8. Nie okalecz mnie
 9. Warszawa
 10. Tu i teraz
 11. #opowiemciomnietour (na żywo z koncertu)
 12. 25 grudnia
 13. Tu i teraz (na żywo z pokoju Łukasza)

„#opowiemciomnietour” to temat muzyczny z naszej trasy koncertowej nagrany na żywo z koncertu. Chciałem, żeby Ci wszyscy, którzy nie mogli być na koncertach, mogli chociaż trochę poczuć, tę naprawdę magiczną atmosferę. Mam nadzieję, że uda nam się kogoś choćby na chwilę przenieść na nasz koncert.

„25 grudnia” to moja autorska „kolęda”. Bardzo chciałem, żeby znalazła się na płycie od razu, ale jakoś tak głupio było wciskać „kolędę” na debiutancką płytę, nie chciałem robić siary. A dla mnie jest to bardzo ważna piosenka, jedna z ważniejszych jakie napisałem. Marzyłem, żeby była wydana kiedyś.

„Tu i teraz” (wersja z pokoju Łukasza). Nie robilibyśmy tego wszystkiego, nie poświęcali tyle czasu i energii, gdyby nie sprawiało nam to tak ogromnej i autentycznej Radości. Po prostu jesteśmy szczęśliwi, że gramy. I to jest właśnie zapis naszej „Radości” i zabawy. Nagraliśmy zupełnie nową wersję „Tu i teraz” tak po prostu bo lubimy grać. Ciekawy jestem, co na to powiecie?


Zajrzyj po więcej:

Paweł Domagała na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.