Świąteczne spotkanie z Octavią KAY w Studio U22

30 listopada br. w warszawskim Studio U22 odbyło się wyjątkowe, świąteczne spotkanie. Tym razem zaproszeni gości mieli szansę na zapoznanie się z najnowszym albumem Octavii KAY na dzień przed jego oficjalną premierą.


Świąteczne spotkanie w U22 rozpoczęło się od minikoncertu, podczas którego Octavia zaprezentowała utwory z albumu „Kolędy w podróż wigilijną vol. 2”. Wykonała zatem swoje aranżacje kolęd „Przybieżeli do Betlejem”, „Mizerna cicha” i „Gdy się Chrystus rodzi”, a towarzyszył jej Piotr Aleksandrowicz (znany między innymi jako gitarzysta Sławomira) grający na gitarze akustycznej. Następnie wokalistka w rozmowie z Martą Lipecką opowiedziała o swojej dotychczasowych działaniach i planach muzycznych na przyszłość. Goście Studia U22 dowiedzieli się także, dlaczego zdecydowała się na właśnie taki repertuar.


Po nagraniu EP „Kolędy w podróż wigilijną” otrzymałam wiele ciepłych recenzji i dlatego postanowiłam wzbogacić te nagrania o nowe utwory – stąd pomysł na album „Kolędy w podróż wigilijną vol. 2” – powiedziała piosenkarka.


Na zakończenie części oficjalnej przyszedł czas na odsłuch jednego z nagrań najdujących się na albumie „Kolędy w podróż wigilijną vol. 2” oraz pokaz teledysku do kolędy „Cicha noc”. Wszyscy obecni mieli okazję zapoznać się z najnowszym materiałem Octavii KAY dzień przed jego oficjalną premierą wyznaczoną na 1 grudnia 2017 roku. Spotkanie odbyło się w ramach inicjatywy ZPAV – Piątki z Nową Muzyką.Octavii KAY wiele czasu spędza za granicą , gdzie obecnie pracuje nad nowym wydawnictwem, więc święta Bożego Narodzenia to dla niej okres zadumy, ale także radości. Kolędy i piosenki świąteczne w wyjątkowym wykonaniu Octavii KAY zdecydowanie umilą świąteczny czas. Aranżacje kolęd na jej płycie są oryginalne i pełne energii. Usłyszymy zarówno większe instrumentarium orkiestrowe, jak i duety oparte na czterooktawowym głosie  piosenkarki z towarzyszeniem dźwięków gitary.Zajrzyj po więcej:

Octavia KAY na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.