Sylwester z zespołem VIDEO w Szczecinie

Jeżeli nie podjęliście dotychczas decyzji, gdzie i w jaki sposób spędzicie tegorocznego sylwestra, podpowiadamy, że warto postawić na jedną z imprez plenerowych rozsianych po całym kraju. Spośród mnóstwa propozycji wybraliśmy dla Was tę, na której nie zabraknie reprezentantów naszej Redakcji. Zapraszamy zatem do Szczecina, gdzie wystąpi znana i bardzo lubiana formacja VIDEO.


W ostatnią noc roku 2017 szczecińskie Jasne Błonia wypełnią się dźwiękami wszelkiego rodzaju muzyki. Publiczność rozgrzeje duet DJ-ski Jazzek b2b Miqro. Wrażenia audialno-wizualne zapewni towarzyszący im Dziubee Drummer, w wykonaniu którego zobaczymy wyjątkowe show na najróżniejszych instrumentach perkusyjnych.


Następnie zaprezentuje się zespół Loka. Podczas występu usłyszymy z pewnością „Prawdziwe powietrze”, „Oczy miasta”, „D.N.A.” czy najnowszy „Atom miłości”.Zaś tuż przed godziną 23 sceną zawładnie VIDEO. Przypomnijmy, że są to laureaci licznych wyróżnień branżowych. Zdobyli między innymi statuetki Eska Music Awards w latach 2015 i 2016 w kategorii „Najlepszy Zespół”, a także nagrodę w plebiscycie Gwiazdy Dobroczynności za współpracę z grupą Młodzi Migają Muzykę. Single „Wszystko Jedno” i „Ktoś Nowy” osiągnęły status Platynowych Płyt, a najnowszy album, „Doskonale Wszystko Jedno”, pokrył się złotem. Oprócz wyżej wymienionych piosenek w Szczecinie nie zabraknie też innych przebojów VIDEO: „Bella”, „Fantastyczny lot”, „Papieros”, „Soft”, „Alay” czy „Szminki róż”. Możemy liczyć ponadto na wiele muzycznych niespodzianek, od których nie stronią setlisty koncertowe łódzkiego zespołu. Zresztą przekonajcie się sami, dołączając do nas w tę wyjątkową noc!Z kolei nowy rok przywita z nami C-BooL.


Sprawdźcie, jak prezentuje się program godzinowy wydarzenia:

21.00 – Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

21.45 – koncert zespołu LOKA

22.45 – Jazzek b2b Miqro plus Dziubee Drummer

22.55 – koncert zespołu VIDEO

24.00 – pokaz sztucznych ogni

00.10 – C-BooL

1.00 – zakończenie imprezy


Zajrzyj po więcej:

VIDEO na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.