Sylwestrowa niespodzianka od Ramony Rey

Wieczorem 31.12.2017 roku awangardowa artystka znana jako Ramona Rey podzieliła się ze swoimi fanami singlem „EUVI”. Jej odbiorcy szybko znaleźli analogię pomiędzy tytułem i długością utworu a tegorocznymi eliminacjami do Eurowizji.


Ramona Rey, przez jednych nazywana królową awangardy polskiej sceny elektronicznej, przez innych najbardziej niedocenioną wokalistką, po wydaniu w maju albumu „4” wraz z Igorem Czerniawskim, którego flagowym utworem jest „Jak Ty” zaskoczyła nas wiele razy w tym roku. Po pierwsze: wydaniem podwójnego teledysku „Kim być/Seneka”, a po drugie: konkursem na cover singla promującego płytę „Jak Ty”.
Zaskoczeniom ze strony wokalistki jednak nie ma końca! W noc sylwestrową naszym uszom ukazuje się świetny, klubowy utwór EUVI, w którym artystka śpiewa w języku polskim i francuskim. Zdaniem fanów, utwór jest bardzo dobrą propozycją na tegoroczną Eurowizję, a sam pomysł na wrzucenie singla w taki dzień jest przy okazji doskonałą wróżbą sylwestrową na rok 2018! 

A Wam jak podoba się niespodzianka od Ramony? Jeśli jesteście na tak to już 9.02.2018 można zobaczyć artystkę na żywo w Ośrodku Kultury Ochoty „OKO” w Warszawie. 
Muzykoholicy, nie może Was tam zabraknąć! 

 


Zajrzyj po więcej:
Ramona Rey na Facebooku
Ramona Rey na YouTube

„4” na YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.