Sylwia Przybysz w duecie z Konradem OldMoney

Sylwia Przybysz po urodzeniu córeczki nie zwalnia tempa i robi swoim fanom niespodziankę. W serwisach stramingowych pojawił się właśnie singiel „Geografia”.

„„Geografia“ opowiada o sile uczucia, dzięki któremu zawsze znajdziemy drogę do realizacji swoich najskrytszych marzeń. Uczucia, które nie potrzebuje kompasu, czy GPS-a, ponieważ jest wystarczająco mocne samo w sobie. Mimo, iż utwór powstawał w „lepszych czasach“, obecnie nabiera jeszcze głębszego sensu. Wierzę, że „serce znajdzie drogę (…)“ nawet gdy cały świat będzie nam przeszkadzał i chcę się tą wiarą podzielić z moimi fanami dlatego mimo, iż w przez pandemię nie mogliśmy zrealizować klipu do singla zdecydowaliśmy się na premierę w streamingu” – mówi o singlu Sylwia Przybysz.

Utwór „Geografia“, podobnie jak jego poprzednik „Va Banque”, powstał we współpracy z amerykańskim producentem Konradem OldMoney, który na swoim koncie ma współpracę między innymi z Justinem Bieberem, a w Polsce znany jest ze współpracy z Dawidem Kwiatkowskim oraz Beatą Ejzenhart – polską tekściarką i wokalistką. Wiemy, że to zdecydowanie nie ostania ich kolaboracja w tym składzie, dlatego warto mieć ich na oku 😉


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/PrzybyszSylwia

Instagram: https://www.instagram.com/sylwiaprzybysz