„Synekura” Bejfa już w sklepach. Odsłuch płyty na MaxFloRecTV!

3.06, na sklepowe półki trafił debiutancki album Bejfa, „Synekura”. Hip-hopowa płyta reprezentanta nowoczesnego nurtu dostępna jest m.in. na maxflosklep.pl i w Empiku. Promują ją single: „Idziemy po swoje”, „No Rush” i „Nie zawracam”.


Bejf to już trzeci – po K2 i Kleszczu – tzw. rekrut hip-hopu, którego twórczość MaxFloRec zdecydowało się pokazać na oficjalnym rynku fonograficznym. Jego Synekura to, jak mówi sam artysta, „bunt rapera wychodzącego z podziemia”. – Przedstawiam drogę, która doprowadziła mnie do miejsca, w którym aktualnie się znajduję. Przyglądając się sobie samemu, próbuję dostrzegać emocje, które towarzyszą mi w tej cały czas trwającej podróży – opisuje swój legalny debiut Bejf. – Album odzwierciedla wszystkie kwestie, które w danym okresie mają na mnie największy wpływ. Zależy mi na tym, żeby słuchacz „poczuł” to, co tkwi w głębi mnie.


Wydawnictwo zawiera 13 premierowych utworów. Wszystkie odsłaniają fragmenty świata artysty. Wśród nich znajdują się single, takie jak: Idziemy po swoje”, „No Rush ubarwiony wokalem charyzmatycznej Udoo, a także Nie zawracam”. Każdemu z nich towarzyszy teledysk, który zobaczyć można np. na kanale MaxFloRecTV w serwisie YouTube. Warto dodać, że w klipie do drugiego z utworów wykorzystano efekt podwójnej ekspozycji.


Za oryginalne brzmienie albumu w większości odpowiada Frose. W powstanie krążka zaangażowali się też producenci: Poema Funku (singiel „Idziemy po swoje”) oraz Mr. No Problem („Lost and Found”). Płyta nie jest więc utrzymana w ciężkim, klinicznym klimacie, który Bejf zaserwował nam swoim ostatnim undergroundowym albumie pt. W świecie plastikowych głów”.


Patronat medialny nad płytą sprawują: CGM.pl, magazyn „Freestyle” i portal Freestyle.pl, portal RapDuma, Hip-hop.pl, AllAboutMusic.pl, Akademickie Radio Kampus oraz Empik. Mecenatem wydawnictwo objęła fundacja Legalna Kultura. Wyłącznym dystrybutorem fizycznej wersji krążka jest firma MyMusic, wersji cyfrowej – Independent Digital.

Synekura dostępna jest m.in. pod adresem http://maxflosklep.pl/pl/p/Bejf-Synekura-/730, i w salonach sieci Empik. W wersji cyfrowej zamówić można ją na iTunes.com czy w Google Play. Od 6.06 na MaxFloRecTV możliwy jest oficjalny odsłuch albumu (kliknij tutaj, aby sprawdzić „Synekurę” Bejfa na YouTubie:

Tekst: Kajetan Balcer (MaxFloRec)

Łukasz Borys

- Mazur z krwi i kości - odkrywca nowych niebanalnych kawałków - maniak list przebojów - bloger – www.obliczamuzyki.blog.onet.pl - amator piłki nożnej i biegania - początkujący polityk - do bólu uparty i dociekliwy - niespotykanie artystyczna dusza... towarzystwa - bywa rozważny i... romantyczny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *