„Szarówka” – nowy singiel Darii Zawiałow

Daria Zawiałow wraca z drugim albumem pod tytułem „Helsinki”. Krążek na półki sklepowe trafi już 08.03 w dwóch wersjach – pierwsza – podstawowa będzie liczyć 13 utwór oraz druga – deluxe – wzbogacona o trzy dodatkowe piosenki: „Zimne Ognie”, „Freddie” i „Kryzys wieku naszego”. Wczoraj premierę miał najnowszy singiel promujący to wydawnictwo – „Szarówka”.

Po dwóch latach od wydania debiutanckiego albumu „A kysz!” Daria wraca z nowym materiałem. We wrześniu ukazał się pierwszy zwiastun, czyli singiel „Nie dobiję się do Ciebie”, którym artystka zaskoczyła wszystkich. Klimat ukazany w piosence jeszcze bardziej narobił apetytu na drugą płytę. Najnowsza „Szarówka” do której powstał wzruszający teledysk produkcji PSYCHOKINO, który jest pomysłem samej wokalistki oraz Michała Kusha – producenta „A kysz!” i współautora „Helsinek”.

„Helsinki są bajkową krainą mojej wyobraźni. Miejscem tajemniczym, magicznym, niedopowiedzianym, humorystycznym, filozoficznym. I wszystkim po trochu – kojarzą mi się z miastem skutym lodem, ale też z jednym z najbardziej zielonych, otoczonych gęstą siecią wód miejsc Europy. Z innej strony, Helsinki to azyl, do którego można uciec przed otaczającym światem, złymi emocjami, toksycznymi relacjami, obłudą. To przestrzeń dystansu, która mogłaby mnie bardzo inspirować do tworzenia” (Daria Zawiałow)


Daria wiosną wyruszy w trasę promującą najnowszy krążek (czytaj więcej), którą zakończy występem podczas Enea Spring Break 2019 w Poznaniu (czytaj więcej). Obecnie trwa przedsprzedaż internetowa obu wersji „Helsinek”:

Wersja Deluxe : https://DariaZawialow.lnk.to/HelsinkiDeluxeEmpik

Wersja Podstawowa: https://DariaZawialow.lnk.to/HelsinkiEmpik

This slideshow requires JavaScript.


Zajrzyj po więcęj:

FB: https://www.facebook.com/dariazawialow

Instagram: https://www.instagram.com/zavialovd/

YouTube: https://www.youtube.com/user/DariaZawialowVEVO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.