Szczęście Pawła Domagały w oczach fanów

Paweł Domagała zaprezentował swój najnowszy teledysk do utworu Szczęście, który pochodzi z jego debiutanckiej płyty Opowiem Ci o mnie. Jest to ostatni klip stworzony do materiału z tej płyty. Paweł dotychczas znany był polskiej publiczności głównie z ról aktorskich, jednak krążek przyniósł artyście sporo fanów, którzy licznie uczestniczą w jego wyjątkowych koncertach. 

Domagała jakiś czas temu poprosił swoich fanów o stworzenie filmików obrazujących ich szczęście i to one właśnie zespolone w całość tworzą obraz do piosenki Szczęście.

Wraz z premierą videoklipu Paweł ogłosił, że rusza sprzedaż preorderu jego drugiej płyty zatytułowanej 1984, której premierę zaplanowano na 16 listopada 2018 roku. Jest to niesamowita gratka dla największych fanów artysty, gdyż Domagała zaplanował niesamowite bonusy, a mianowicie poza autografem do niektórych egzemplarzy płyt zostaną dołączone bluzy lub koszulki ze specjalnie przygotowaną na tę okazję grafiką autorstwa Mateusza Lewandowskiego, 3 złote płyty oraz 3 złote bilety upoważniające szczęśliwca do dożywotniego udziału we wszystkich koncertach Pawła Domagały!

Obecnie trwają ostatnie koncerty artysty na trasie Opowiem Ci o mnie FINAŁ. Paweł wraz ze swoim zespołem zagoszczą jeszcze w Krakowie (23.02.2018), Strzelce Opolskie (24.02.2018), Warszawa (04.03.2018), Gdańsk (05.03.2018) oraz Inowrocław (24.03.2018).


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/paweldomagala.oficjalna/

www: https://paweldomagala.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.