Szósta edycja konkursu Hard Rock Rising! Dajcie się ponieść zabawie i rywalizacji, pokażcie że Polska też potrafi!

 

hardrockcafe1

Hard Rock ogłasza kolejną, szóstą już edycję konkursu Hard Rock Rising!

Ten ogólnoświatowy konkurs, będący ogromną szansą dla wschodzących gwiazd muzyki odbędzie się dzięki współpracy z platformą Reverbnation – światowym liderem w dostarczaniu niezależnym muzykom narzędzi do zarządzania każdym aspektem ich kariery. Jak co roku konkurs składać się będzie z kilku etapów.


Oto jak będą one przebiegały w Warszawie oraz Gdańsku:

Od 16 lutego do 11 marca muzycy zainteresowani udziałem mogą zarejestrować się na stronie HardRockRising.com. Po rejestracji, każdy z uczestników otrzyma unikalny adres URL odnoszący się do jego profilu konkursowego, w ten sposób publikując bądź przesyłając link dalej uczestnicy będą mogli zachęcać swoich fanów do głosowania właśnie na nich. Zespół bądź artysta, który otrzyma największą liczbę głosów internetowych zostaje lokalnym internetowym zwycięzcą. Głosowanie odbywa się w terminie od 17 do 23 marca.

Oprócz głosowania online, Hard Rock Cafe w Gdańsku oraz w Warszawie dodatkowo wybierze po trzy zespoły bądź trzech muzyków. Następnie 1 czerwca 2016r ci czterej zwycięzcy wystąpią na lokalnej scenie Hard Rock Cafe, a specjalny panel niezależnego jury po tym koncercie wyłoni po jednym laureacie reprezentującym odpowiednio Warszawę i Gdańsk w dalszym etapie konkursu. Wszyscy czterej półfinaliści otrzymają dodatkowo nagrodę 250$.

15 czerwca 2016 r zespół międzynarodowych specjalistów branży muzycznej zawęzi zwycięzców lokalnych do czterech regionalnych finalistów i jednego laureata nagrody głównej. Wszyscy otrzymają profesjonalnie wyprodukowany klip muzyczny, który zostanie opublikowany na regionalnej stronie Hard Rock-a, pakiet 1000 szt. CD / DVD z własnym nagraniem audio i video od Bison Disc oraz pakiet nagród od firmy Fender. Laureat nagrody głównej otrzyma 50,000 USD, klip opublikowany na ogólnoświatowej stronie Hard Rock-a oraz wycieczkę wraz z pokryciem dodatkowych wydatków do Hard Rock Hotel Ibiza we wrześniu 2016 r.

Zgłoszenia do konkursu Hard Rock Rising: HardRockRising.com.


O Hard Rock International:hardrockcafe

Hard Rock International to ponad 212 lokali w 69 krajach, w tym 162 restauracje, 23 hotele i 11 kasyn. Firma Hard Rock International jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie, posiada kolekcję ponad 78 000 eksponatów o wartości muzealnej związanych z największymi artystami XX oraz XXI wieku – są to m.in. pamiątki po takich ikonach współczesnej muzyki, jak: Elvis Presley, John Lennon, Janis Joplin, Jimi Hendrix, David Bowie, Lady Gaga, Jim Morrison, ACDC, John Bon Jovi, Sting, Tina Turner, Michael Jackson, Kurt Cobain, Madonna, Guns N’Roses, James Brown itd.


Zajrzyj tu:

Hard Rock Cafe Warsaw: https://www.facebook.com/hardrockcafewarsaw/?fref=ts

Hard Rock Cafe Gdańsk: https://www.facebook.com/HRCGdansk/?fref=ts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *