Tajemniczy i bardzo długi singiel od Białasa

Na portalach streamingowych z czwartku na piątek na profilu Białasa pojawił się ponad 8 minutowy utwór o tytule Art-HOP.


Białas ostatnią epką o tytule H8 pokazał, że może nas zaskoczyć i z godziny na godzinę wrzucić całą płytę do sieci. Tym razem jednak jest trochę inaczej, ponieważ Art-Hop pojawił się na streamingach, ale social media związane z Białasem i SBM Label milczą.  Jedyną osobą ze środowiska SBM która udostępniła utwór w swoich social mediach był Bedoes i zrobił to chwilę po tym jak Art-HOP pojawił się w sieci.


Interesująca jest również forma utworu. 8 minut i 5 sekund bo tyle dokładnie trwa Art-Hop to mieszanka kilku styli. Raper kolejny raz jest ze słuchaczem rozbrajająco szczery. Zadaje mu także pytanie czy jest gotowy na przełom. Możemy więc spodziewać się Białasa jakiego jeszcze nie znaliśmy. Za produkcję utworu odpowiada Lanek, producent z którym Białas nagrał już kilka płyt m.in album Polon. W utworze wokalnie udzielają się Anna Radziejewska i Marek Dyjak który już na koncie ma współpracę z raperami                    ( Molesta Ewenement, Peja).


Kiedy dowiemy się czegoś więcej na temat Art-HOPu? Białas na pewno już to wie.


Dowiedz się więcej:

Spotify: https://open.spotify.com/album/33C3DBVfpX0LjqMgcK2pD1

Facebook: https://www.facebook.com/bialash8me

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.