„Tańczymy” – trzeci singiel promujący solowy album Igora Herbuta

17 kwietnia 2020, to data, którą Igor Herbut zapamięta na długo! Na rynku ukazał się jego solowy album „Chrust”, swoją premierę miał również teledysk do utworu „Tańczmy”, który powstał w domowych warunkach domowych.


„Zawsze mówiłem że nie potrafię inspirować się rzeczami radosnymi a nawet nie potrafiłem ich dostrzegać. Utwory takie jak „Dewiat”, „Lwia część”, „Tu”, zawsze powstawały na podstawie smutku, braku, oddalenia i dlatego chciałbym pokazać Wam utwór, który jest następcą, kontynuacją tych trzech nieprzypadkowo wymienionych utworów. Dziewięć miesięcy temu dostrzegłem, że uśmiech może być inspiracją do kawałka dobrej, wartościowej muzyki. Zawsze wydawało mi się, że to się wyklucza.

Nie planowałem wypuszczać do utworu obrazu, ale po kilku tygodniach zamknięcia w domu, kiedy i mnie zaczęły dopadać różne troski, postanowiłem, pomyślałem, że muszę wrócić do tych emocji, które zawarłem w utworze pt. „Tańczmy” i podzielić się tym z Wami, abyście mogli i Wy nabrać sił.Obraz powstał w trzech mieszkaniach… 

Najpierw wspaniała tancerka Wiola i choreograf Patryk z DzikiStylCompany, sfilmowali siebie interpretacje utworu. To nie pierwszy raz, kiedy współpracujemy ze sobą, ponieważ Ci wspaniali artyści korzystali już wcześniej z mojej muzyki w ich spektaklach. Zawsze chcieliśmy wspólnie coś zrobić, ale czekaliśmy na odpowiedni, wyjątkowy moment. I o to jest.

Drugie mieszkanie, to mieszkanie, w którym mieszkaMY. W tych niezaplanowanych kadrach widać wszystko. Nie muszę tłumaczyć. 

Trzecie mieszkanie, to mieszkanie naszych przyjaciół Ani i Andrzeja, wspaniałych reżyserów montażu, którzy połączyli te dwa światy, tworząc nowy, piękny świat, pełen symboli, emocji i uczuć. 

Tańczmy.” – opowiada Igor.


Już w przedsprzedaży, album rozszedł się w ponad 2 tysiącach egzemplarzy – każdy z nich został własnoręcznie podpisany przez Igora.

Album „Chrust” można zamówić pod tym adresem ⬇️⬇️⬇️
https://kulturalnysklep.pl/muzyka/chrust-chrust 

(mat promo)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.