TAU pyta „Quo Vadis?”

Tau w swoim nowym teledysku zachęca Polaków do pojednania w przeddzień święta niepodległości. Raper mówi stop nienawiści, przemocy i prześladowaniom.

Polacy znów są podzieleni ideologicznymi sporami. Na ulicach dochodzi do aktów przemocy. Panuje atmosfera napięcia i wzajemnej niechęci. Coraz trudniej o klimat do dialogu. W tych okolicznościach raper Tau postanowił zabrać głos. Swoim nowym singlem i teledyskiem Quo Vadis wzywa Polaków do pojednania i dialogu na trudne, bolesne tematy.

Mówimy STOP nienawiści, przemocy i prześladowaniom na ulicach polskich miast i w przestrzeni internetu. Wierzymy, że jako Naród potrafimy porozumieć się w każdej trudnej sytuacji i mimo wielkich napięć doprowadzić do pojednania Polaków. Nie dajmy się podzielić! Powiedzmy razem STOP w przeddzień wielkich patriotycznych świąt. Spróbujmy na nowo podjąć dojrzały dialog w sprawach, które nas bolą, irytują i denerwują. Wystarczą chęci, świadomość powagi sytuacji i pamięć o naszej trudnej przeszłości, aby wspólnie zadbać o lepszą przyszłość.


Zajrzyj po więcej:
FBhttps://www.facebook.com/tau.bozon/

Podziel się swoją opinią ;)