Teaser nowego albumu POZYTYWKI, która ukaże się już w ten czwartek!

Nowosądecka Pozytywka wydaje na dniach drugą płytę studyjną zatytułowaną „Fundament Mocy”. Zespół ani myśli zbaczać z wytyczonej swoim debiutanckim albumem ścieżki, choć odgraża się siarczyście, że ma w zanadrzu gros szalonych niespodzianek, których nie omieszka wprawić w ruch, kiedy tylko nadejdzie ten właściwy moment.
A moment ten tuż, tuż. Szumnie zapowiadany krążek Pozytywki ujrzy światło dzienne już 11 kwietnia br., punktualnie o godz. 20:00! Ale przecież nie jest to żadne novum. Zespół skutecznie przypomina o tym począwszy od czerwca ubiegłego roku. Nowością za to, jako swoisty załącznik do „Fundamentu Mocy”, będzie drugi po prezentowanych na łamach portalu „Neonach”, świeżutki klip, a premiera zbiegnie się czasowo z premierą samej płyty. Ponadto 3 kwietnia, na oficjalnym fanpage’u grupy, został zamieszczony teaser nowego wydawnictwa Pozytywki, , który z niekrytą przyjemnością prezentujemy poniżej.
Lider zespołu Daniel „Deny” Gądek nie kryje ekscytacji ze zbliżającej się daty i dodaje:
„Podobnie jak w Pogodnej Unii Bohaterów, naszym debiucie, tak i w Fundamencie Mocy, próżno doszukiwać się gatunkowej szuflady, mocno określonego formalnie sposobu prezentowania muzyki i treści”.
Co to dużo pisać, ma być dynamiczniej, ciekawiej i jeszcze bardziej Pozytywkowo: „Album jest skończony i jesteśmy z niego dumni… Nie możemy się już doczekać, aż podzielimy się nim ze światem!
Nowa Pozytywka to nadal Pozytywka. I choć charakter debiutu pozostaje, nowy long pozwoli słuchaczom otworzyć oczy i uszy na całkiem nowy, nieznany wymiar i znaczenie tworzonej przez nas muzyki” – komentuje Deny.
Obecny skład zespołu
Daniel „Deny” Gądek – gitara, wokal, muzyka
Andrzej „Sajan” Stec – wokal
Kamil „Kadżor” Nędzia – rap
Wojciech „Wojtas” Fedeńczak – gitara basowa
Piotr „Pietro” Mordarski – perkusja
Michał Mordarski – gitara rytmiczna
Jonathan „Jonek” Hojdys – instrumenty klawiszowe/elektronika