TEDE feat PlanBe – Disco Noir

O północy na kanale Youtube wytwórni Wielkie Joł pojawił się kolejny singiel promujący najnowszy album duetu Tede & SirMich – Disco Noir. Gościnnie PlanBe


Na kanale YouTube wytwórni Wielkie Joł dzisiaj o północy pojawiły się tytułowy singiel promujący najnowsze wydawnictwo duetu Tede & Sir Michu  – Disco Noir z gościnnym udziałem PlanBe. Utwór o tym samym tytule co nazwa płyty  jest zachowany w podobnej stylistyce, jak poprzednie single promujące album. Raper zaczyna utwór następującymi wersami: „Hip-hop to jest to, co masz w głowie Muzyka to tylko tło, bo hip-hop to jest po prostu prawda Do rytmu, ziom”.  Jest to swoistą odpowiedzią do tych, którzy mówią, że Tede obecnie nie robi muzyki Hip Hop.


Co sam raper mówi o swojej najnowszym albumie:

“Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż ? Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR. ~TEDE”


Premiera albumu Disco Noir odbędzie się 4 czerwca.
Obecnie na stronie https://tede.shop/product/15122-tede-disco-noir-cd/ można zamówić wersję preorderową płyty, która to jest limitowana, zawiera drugi CD, którego zawartość na razie jest tajemnicą, oraz stickerpack.


Dowiedz się więcej:

Facebook:  https://www.facebook.com/TDFTEDE

Instagram: https://www.instagram.com/tedef/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.