TEDE prezentuje kolejny singiel – „Dziewczyna z klubu techno”

O północy na kanale Youtube wytwórni Wielkie Joł pojawił się kolejny singiel promujący najnowszy album duetu Tede & SirMich – Disco Noir.


Dziewczyna z klubu techno jest kolejnym utworem, gdzie możemy zobaczyć TDF’a w nowej stylistyce. Śledząc karierę warszawskiego rapera można zauważyć, że od lat jest on prekursorem nowych rytmów w polskim rapie.  Podobnie jest i tym razem.  Niech nikogo jednak nie zmyli nazwa disco w tytule płyty. Disco to tylko rytm. Jak od lat zaznacza TEDE hip-hop to, to co mówi się na beat’ach. Album nie będzie wcale taki słodki.Co sam raper mówi o swojej najnowszym albumie:

„Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym – ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się – moje życie to melanż 🙂 Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka – DISCO NOIR. ~TEDE”


Premiera albumu Disco Noir odbędzie się 4 czerwca.

Obecnie na stronie  https://tede.shop/product/15122-tede-disco-noir-cd/ można zamówić wersję preorderową płyty, która to jest limitowana, zawiera drugi CD, którego zawartość na razie jest tajemnicą, oraz stickerpack.


Dowiedz się więcej:

Facebook: https://www.facebook.com/TDFTEDE

Instagram: https://www.instagram.com/tedef/

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.