Tego lata Wasze serca skradnie „Afrodyta Ponętna”!

„Afrodyta Ponętna” jest drugim singlem potwierdzającym dobrze rokującą współpracę 26-letniego rapera ACE z trójmiejskim labelem Soul Records.

Piosenki możecie posłuchać poniżej:


Za produkcję muzyczną nagrania, mix i master odpowiada sam wykonawca.

ACE pochodzi spod Krakowa. Raper i producent muzyczny na scenie działa od 2005 roku. Na swoim koncie ma dwa albumy, w tym jeden wydany pod inną ksywką oraz płytę stworzoną wspólnie z raperem o pseudonimie Atrybut (Arektrix & Atrybut – Manufaktura Dźwięku).

Jak zaznacza ACE, nie skupia się on jednak na tworzeniu pełnych krążków, a na singlach, nad którymi może popracować dłużej, co w konsekwencji przynosi ciekawsze i bardziej dopracowane efekty. Nie neguje również możliwości powstania kolejnego pełnowymiarowego materiału w przyszłości:

Ciężko w życiu jest mi pogodzić pracę, hobby, które nie ogranicza się do jednego, życie rodzinne, a tym bardziej cały proces produkcyjny moich numerów. Jeszcze  przyjdzie czas na longplay – mówi ACE.

Pierwszym owocem współpracy ACE z Soul Records był utwór„Przeciwległe brzegi” nagrany wspólnie z Kenny’m z The Ostprausters.

Do sprawdzenia tutaj:


„Afrodyta Ponętna” w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/AceAfrodytaPonetna/

Wav do pobrania:

https://www.dropbox.com/s/bimtg2l50ncv0ja/Ace%20-%20Afrodyta%20pon%C4%99tna.wav?dl=0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *