Agnieszka Skrycka, czyli „Spadam” w dwóch aktach

W piątek 18 września w olsztyńskim Teatrze Jaracza miała miejsce prapremiera singla i teledysku „Spadam” Agnieszki Skryckiej, olsztyńskiej wokalistki, uczestniczki Bitwy na Głosy, Must Be The Music czy Szansy na Sukces.

Agnieszka Skrycka podczas koncertu prapremierowego
Agnieszka Skrycka podczas koncertu prapremierowego

Wydarzenie to było swoistym podziękowaniem dla ludzi pracujących przy produkcji teledysku jak i dla mieszkańców Olsztyna, z którym Agnieszka jest związana od urodzenia. Nie zabrakło znakomitych gości zaproszonych przez organizatorów, jak i fanów twórczości głównej bohaterki tego wieczoru. Po akustycznym koncercie, na scenę weszły tancerki z Pracowni Tańca Pryzmat i przeniosły wszystkich widzów w ukazany w teledysku świat magii i tańca, dzięki czemu każdy mógł poczuć artyzm ukazany w klipie przez reżyserkę Olgę Czyżykiewicz. Kulminacyjnym punktem tego wieczoru była prezentacja teledysku. Zapadła ciemność i na ekranie ukazały się pierwsze sceny, po ostatnim kadrze oklaski i owacja na stojąco dla twórców tego obrazu. Wśród gości usłyszeć można było głosy, że teledysk wywołuje ciarki i jest magiczny.

Tak zakończył się pierwszy akt, na drugi trzeba było poczekać do niedzieli i premiery ogólnopolskiej, która odbyła się w legendarnym warszawskim klubie Harenda. W chwili gdy rozbrzmiewały pierwsze takty „Spadam” w klubie, video zostało wysłane w świat, by wirtualnie cieszyć i urzekać widzów na całym świecie. W Harendzie gościem Agnieszki był multiinstrumentalista Michał Sołtan oraz aktor wcielający się w główną rolę męską, Marcin Janos Krawczyk, który komplementował warstwę muzyczną jak i pracę ekipy Tadam Tadam na czele z Olgą Czyżykiewicz. Wieczór ten upłynął pod znakiem muzyki Agnieszki, która w murach klubu rozbrzmiewała do późnych godzin wieczornych.

Agnieszka Skrycka i Michal Soltan
Agnieszka Skrycka i Michal Soltan

 

agnieszka-skrycka-podczas-premiery

Redakcja Muzykoholicy

Muzykoholicy.com | Miejsce Polskiej Muzyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *