Teledysk Kingi Miśkiewicz do singla „Nie lubię kobiet”

Kinga Miśkiewicz prezentuje singiel „Nie lubię kobiet”. Singiel jest zapowiedzią płyty „to mi nie”, która ukaże się 10 października br. nakładem Soul Records. Przewrotny tytuł stanowi zalążek do dyskusji nad podejściem przedstawicielek płci pięknej do spraw błahych i tych poważniejszych.


Za aranżację utworu „Nie lubię kobiet” odpowiada Andrzej „Fonai” Pieszak – producent muzyczny działający z Kingą od czasów ich wspólnego projektu Furia Futrzaków, obecnie kolaborujący między innymi z Natalią Nykiel. Do współpracy Kinga zaprosiła także uznanego perkusistę Macieja Gołyźniaka, który wzbogacił nagranie partiami żywych bębnów.


Zdjęcia do teledysku zostały zrealizowane w upalne dni lata w Gdańsku. W teledysku Kinga – występując w dwóch postaciach – metaforycznie „rozprawia się” z charakterystycznymi przywarami kobiet.Kinga Miśkiewicz rozpoczynała swoją karierę w projekcie Furia Futrzaków, tworzonym razem z producentem Andrzejem Pieszakiem. Synth-popowe aranżacje zawarte na debiutanckim albumie zyskały dobry odbiór wśród słuchaczy, w efekcie umożliwiając duetowi występ na takich festiwalach, jak Free Form, Open’er, a także obecność na antenach rozgłośni radiowych, gdzie za przykład niech posłuży PR Trójka. W ostatnich latach Kinga występowała w ramach wielu ogólnopolskich konkursów piosenki, w tym „Pamiętajmy o Osieckiej”, którego jest kilkukrotną laureatką. Od 2015 roku współpracuje z raperem Tym Typem Mesem towarzyszącym jej podczas koncertów.


zajrzyj po więcej:
Kinga Miśkiewicz na Facebooku


fot. H. Karapuda

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.