Supermodelka Anja Rubik i świetna wokalistka Mary Komasa nagie w nowym teledysku

Kilka dni temu, w ostatni dzień festiwalu filmowego Netia OFF Camera w Krakowie odbyła się premiera nowego teledysku Mary Komasy do piosenki „Lost me”. Obecnie możecie go już obejrzeć w internecie. Gościnnie wystąpiła w nim słynna polska supermodelka, a prywatnie przyjaciółka wokalistki – Anja Rubik.

Piosenka „Lost me” to utwór promujący wydaną w 2015 roku pierwszą płytę Mary Komasy „Mary”. Ta piękna, melodyjna, dream pop-owa kompozycja odpowiada na pytanie jak działa na ludzi błysk fleszy-  onieśmiela, uzależnia, oślepia, czasem przygnębia. To również smutna historia poruszająca temat straty, która została opatrzona bardzo interesującym teledyskiem.

Akcja utrzymanego w czarno-białej stylistyce klipu toczy się na modowym wybiegu, po którym spaceruje smutna modelka, w którą wpatrują się setki oczu z widowni. Zrozumienie znajduje jednak tylko w oczach jednej osoby… wokalistki.  Zresztą obejrzyjcie sami :

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=ctWZFp6b1gQ[/embedyt]

Teledysk wzbudził w mediach niemałe kontrowersje, ze względu na to, że obie Panie pokazują się w nim nago. Jednak nie jest on w żaden sposób szokujący czy wulgarny. Nagrany z dużym smakiem i pewną melancholią jest pięknym obrazem podchodzącym pod filmową etiudę.

Za reżyserię teledysku odpowiada brat artystki, znany reżyser Jan Komasa (m.in. „Miasto 44”, „Sala samobójców”), za zdjęcia z kolei Piotr Sobociński – nagrodzony podczas ubiegłorocznej edycji Festiwalu OFF Camera przez międzynarodowe jury nagrodami za zdjęcia do „Bogów” i „Strefy Nagości”, doceniając różnorodność języka filmowego jakiego używa w swojej pracy.

Oprócz zapoznania się z wspomnianym utworem, zachęcam również do posłuchania innych kompozycji Mary Komasy jak choćby „Come on” czy „City Of My Dreams”.

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=_PHJz37OBeY[/embedyt]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *