ThermiT prezentuje teledysk do singla z debiutanckiej płyty „Saints”, czyli heavy/thrash metal ujęty fajną animacją !

Wiadomo, że polska scena ciężkich brzmień ma się całkiem dobrze. Przykładem na to jest całkiem młody zespół ThermiT. Właśnie wypuścili fajny animowany klip do pierwszego singla „Saints”. Obejrzyjcie !

Zespół ThermiT to świetnie rokująca grupa z Poznania, którą tworzą Młody, Jendras (gitary), Fabian (bas), Przydep (bębny) i wokalista Trzeszcz. Chłopaki grają dobry kawał heavy/thrash metalu, w którym spokojnie możemy znaleźć elementy charakterystyczne m.in. dla Megadeth.

ThermiT_1
Zespół ThermiT

W kwietniu tego roku wypuścili własnym nakładem swój debiutancki album „Saints”, a już teraz prezentują klip do tytułowej piosenki. W pełni animowany rysunkowo teledysk wykonany został przez dwójkę młodych grafików: 'Cassiaramone' i 'Komary w czekoladzie'. W teledysku wystąpił sam zespół jak i jego twórcy w swoich rysunkowych wersjach. Według nas zespół ma spory potencjał, a kreska zastosowana w ich klipie jest bardzo interesująca. Łapcie, oglądajcie i słuchajcie, bo ThermiT zbiera same pozytywne recenzje !

[embedyt] http://www.youtube.com/watch?v=LVsMBc6M-OM[/embedyt]

„(…) To dla mnie po prostu niezrozumiałe, że materiał tak znakomity jak „Saints” zespół jest zmuszony wydawać własnym nakładem, staraniem i kosztem. Może to być ewentualnie potwierdzenie, że rynek wydawniczy sięgnął dna. (…)”

Rafał Monastyrski (Metal Hammer Polska)

„(…) Panowie zaserwowali nam wysokiej jakości, dojrzałą płytę, która mam nadzieję, stanie się odznaką Polski za granicą. Zacznijmy więc naszą opowieść o dziele, które może pretendować do bycia jednym z najlepszych w 2016 roku, na skalę europejską, bo o polskiej nawet nie ma co dyskutować. To już zrobili. (…)”

Jeremi Kołecki (HeavyRock.pl)


Oficjalna strona zespołu: http://thermitmetal.com/

Oficjalny profil FB zespołu: https://www.facebook.com/ThermiT/

Oficjalna strona Cassiaramone: http://cassiaramone.deviantart.com/

Oficjalna strona „Komary w czekoladzie”:http://komarywczekoladzie.blogspot.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *