„Teraz Ja!!!” – nowy singiel Wrony

Weronika Jasiówka, znana jako Wrona, to wokalistka, autorka tekstów oraz perkusistka pochodząca z Krakowa. Współzałożycielka rockowego girls bandu Brain’s All Gone, z którym wystąpiła w IV edycji programu Must Be The Music docierając do półfinału. W 2015 roku nakładem wytwórni Sony Music Poland ukazała się debiutancka płyta „Yet We Have Hearts„, a dotychczas zespół zagrał ponad 200 koncertów w kraju i za granicą (głównie w Wielkiej Brytanii).

Solowa kariera Wrony rozpoczęła się na początku 2018 roku, w momencie wypuszczenia singla DIVIDE&CONQUER, który był efektem współpracy z duetem DJ-ów z Californii – LA RIOTS. Utwór został wydany za pośrednictwem Spinnin’ Records i osiągnął ponad 100 000 wyświetleń na YouTube.

Pierwszym nieoficjalnym singlem wokalistki wydanym w 2020 jest utwór #SØRRYPØLSKØ, który pierwotnie ukazał się jako piosenka napisana w ramach akcji #Hot16Challenge2. Kawałek traktuje o prawach kobiet i obecnej sytuacji w kraju. #SØRRYPØLSKO jest także pierwszym utworem napisanym, nagranym oraz wyprodukowanym w 100% przez Wronę.  

Trzynastego listopada miała miejsce premiera oficjalnego singla Wrony – TERAZ JA!!!, zapowiadającego pierwszą płytę artystki. Producentem i współautorem singla jest Juliusz Kamil (odpowiedzialny za debiuty takich gwiazd jak Roxie Węgiel, Zuza Jabłońska, Ula Kowalska).

Poza muzyką Wrona jest także modelką oraz aktorką. 

Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WronaMusic
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/wronaofficial/
YOUTUBE: https://www.youtube.com/c/WronaOfficial

Podziel się swoją opinią ;)