The Cuts powracają z nowym kawałkiem – „Nie ma mnie”

Oto najnowszy utwór zespołu The Cuts – „Nie ma mnie”!

Piosenka zapowiada płytę, która ukaże się na przełomie 2017 i 2018 roku. To ich powrót po kilku latach nieobecności – Tom Horn, producent i muzyk oraz Przemek Zdunek, odpowiedzialny za teksty, tym razem współpracują z Szymonem Orłowskim.

Efektem ich współpracy jest piosenka „Nie ma mnie”.


ZESPÓŁ: THE CUTS
Tytuł: Nie ma mnie
Słowa: Przemysław Zdunek
Muzyka: Tom Horn


Narodziny zespołu datuje się na styczeń 2008 roku, kiedy grupa podpisała kontrakt płytowy z wytwórnią SP Records.

Współpraca z wydawnictwem zaowocowała wydaniem trzech płyt: „Syreny nad miastem” 2009, „Czarny świat” 2010 i „Zimne słońce” 2012.

Piosenki The Cuts pojawiły się również na kilku składankach, między innymi: na wydanej przez Polskie Radio CZWÓRKA pierwszej składance na pendrive’ie „Polisz Pendrajw”, składankach CASTLE PARTY 2011 i 2012, płycie „TOPtrendy 2008” i składance „Przed WOODSTOCK-iem 2009”.

Grupa ma na swoim koncie kilka nagród i wyróżnień, między innymi: wyróżnienie w kategorii kultura plebiscytu Człowiek Roku 2008 organizowanego przez dziennikarzy grupy wydawniczej Polskapresse oraz nagrodę prezydenta miasta Piły SYRIUSZ 2011 w kategorii sukces kulturalny.

Utwory The Cuts trafiły także na listy przebojów. „Pokój na jedną noc” zajął czwarte miejsce w plebiscycie słuchaczy Polskiego Radia Euro na najlepsze utwory roku 2009. Piosenka „Pamiętam” dotarła do drugiego miejsca listy przebojów Najlepsza Rockowa Dwudziestka w radiu Eska Rock. (http://www.thecuts.pl)

W skład zespołu wchodzą:
Przemek Zdunek – wokal, gitara basowa, gitara
Tom Horn – syntezatory, programowanie, chórki
Łukasz Sokołowski – gitara, chórki


The Cuts – oficjalna strona

The Cuts – Facebook

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.