The Dumplings dedykują fanom wyjątkowy klip do utworu “Tide of Time”

Klip do utworu “Tide of Time” jest dedykowany fanom i zawiera wyłącznie materiały nagrywane przez sam zespół na przestrzeni ostatnich kilku lat.Video pozwala zajrzeć za kulisty i zobaczyć jak wygląda dzień z koncertowego życia The Dumplings.

Płyta ‘Sea You Later’ ukazała się 13 listopada 2015 roku nakładem Warner Music Poland, album zamówić można na:  http://smarturl.it/TheDumplingsSYL


the dumplings seaJustyna:  „Jest to dla nas bardzo ważna płyta, ponieważ od początku do końca wychodzi z nas,znajdują się na niej teksty odnoszące się do ważnych nam filmów książek i momentów z życia,zaczęliśmy również wspólnie komponować muzykę.”

Kuba:  „Sea You Later” to brzmienia różnych epok. Nie zabrakło smutnych wręcz balladowych utworów jak i mocnego uderzenia basem. Jest to płyta tak różna jak my, ale spaja ją jeden pierwiastek jakim jest głos Justyny.„Sea You Later” jest krokiem zespołu w nowym muzycznym kierunku. Elektropopowy duet mocno 
stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych piosenkach znaku rozpoznawalnym twórczości Justyny Święs i Kuby Karasia.


The Dumplings na Facebooku

The Dumplings na Instagramie

Warner Music Poland na Facebooku


The Dumplings, fot. pakamera_filip blank
The Dumplings, fot. pakamera_filip blank

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *