The Dumplings pod skrzydłami Kayax

Duet muzyczny The Dumplings wiosennym krokiem postanowił nawiązać współpracę menadżerską z  Kayax Management! Justyna Święs wraz z Kubą Karasiem mimo bardzo młodego wieku mają już na swoim koncie występy na największych polskich i zagranicznych festiwalach. 

W maju 2014 roku duet The Dumplings zaprezentował swój debiutancki album pod tytułem „No Bad Days”, którego singlem promującym był utwór „Mewy”. Krążek ten został nagrodzony Fryderykiem w kategorii Fonograficzny debiut roku. Rok później premierę miał drugi album muzyków- „Sea You Later”, który osiągnął status złotej płyty, natomiast utwór pochodzący z tego krążka „Kocham być z Tobą” pokrył się platyną. Justyna i Kuba tworzą muzykę z gatunku electropop, jednak nie boją się wyzwań i nowości, dlatego do ich jesiennej oraz wiosennej trasy koncertowej zaprosili orkiestrę, która nadaje temu wspaniałemu duetowi jeszcze większej oryginalności i niepowtarzalności!

Elektropopwy duet w mgnieniu oka zdobył ogromne rzeszy fanów, od 2013 roku zagrał ponad 150 koncertów, wystąpił na scenach największych festiwali takich jak: SXSW w Austin w Teksasie, Liverpool SoundCity i The Great Escape w Brighton oraz Open’er Festival i Off Festivalu. Dziś poza pracą nad nowym krążkiem kontynuują klubową trasę z orkiestrą w której poza Warszawą (09.03) odwiedzą także Poznań (07.04), Kraków (13.04), Katowice (21.04), Wejherowo (26.04) oraz Łódź (27.04). W lipcu będzie można również zobaczyć ich podczas Jarocin Festiwal.


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/TheDumplings/

www: http://kayax.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.