The Freuders prezentuje pierwszy singiel „Hannibal” z nadchodzącej płyty „Warrior”

29 listopada br., swoją premierę miał pierwszy singiel warszawskiego składu The Freuders pt. „Hannibal”. Utwór wraz z teledyskiem promują nadchodzącą płytę grupy „Warrior”, która ukaże się w 2020 r.


The Freuders to składający się z czterech muzyków warszawski zespół. W jego skład wchodzą: Tymon Adamczyk (wokal, gitara), Olek Adamski (gitara), Maciej Witkowski (bas) oraz Piotr Wiśnioch (perkusja).„Hannibal” zapowiada nowy okres w karierze The Freuders. Do tej pory raczej surowe, ustąpią miejsce tym bardziej melodyjnym, jasnym kompozycjom. Zespół o najnowszym wydawnictwie pisze:

„To muzyczna kanonada bębnów, torująca sobie drogę pośród licznych śladów gitary elektrycznej oraz pulsującego basu, która stanowi historię młodzieńczej brawury zderzonej z obliczem stonowanej dojrzałości.”


The Freuders mają już na swoim koncie trzy epki oraz jedną płytę długogrającą, utrzymane w klimatach klasycznego, rockowego grania o chłodnym, minimalistycznym charakterze. „Warrior” czyli album, który ukaże się w marcu przyszłego roku, zaskoczy nas jaśniejszym brzmieniem i melodyjnymi refrenami, w odróżnieniu od poprzednich wydawnictw składu. Krążek będzie składał się z 9 utworów, wyłacznie w języku angielskim.


Zobacz więcej:

Facebook

YouTube