The Freuders w TU już 1 czerwca. Mamy dla Was WEJŚCIÓWKI

Dzień Dziecka? Przecież każdy z nas ma w sobie trochę z dzieciaka. Zróbmy sobie małe święto i chodźmy na koncert! Łódzki klub TU ma dla Was wejściówki na występ zespołu The Freuders!


The Freuders to minimalistyczny kolektyw muzyczny stawiający na solidność sekcji rytmicznej, zalany gitarowym sosem, doprawiony szczyptą charyzmatycznych wokali. Delikatny zapaszek cmentarza, albo emanacja czarnej dziury. Chłodno i bez przebaczenia…Do tej pory zespół The Freuders zaistniał w świadomości słuchaczy przede wszystkim dzięki swoim żywiołowym, głośnym i emocjonalnym występom na żywo m. in. na Męskim Graniu, Soundrive Festivalu, Fląder Festiwalu czy grając na antenie radiowej Trójki, w Studio im. Agnieszki Osieckiej.

Poza występami na festiwalach zespół ma na swoim koncie dwupłytowy debiut oraz trzy EPki – ostatnia, z marca 2018 zatytułowana „Omniform”. W tym roku ukaże się kolejna długogrająca płyta – „Warrior” – której premiera zaplanowana jest na jesień 2019.

Szczegóły dotyczące koncertu znajdziecie na Facebookowym wydarzeniu.


Klub TU ma dla Was podwójną wejściówkę (lub dwie pojedyncze)!

Jak ją zdobyć? Napiszcie, jaki, najbardziej mroczny/zwariowany/nietypowy prezent chcielibyście dostać na Dzień Dziecka 😉

Wszystkie odpowiedzi kierujcie na maila karolinafilarczyk@muzykoholicy.com – w temacie dopiszcie KONKURS. Na odpowiedzi czekamy do 31.05.2019 do godz. 20.00

Działajcie!!


Zobacz więcej:

Facebook

You Tube

Tu – Facebook