The Party is Over wystąpi w Krakowie

Już 6 grudnia w krakowskim klubie Luneta Nocą wystąpi duet The Party is Over. Ich twórczość, można określić jako nowoczesna muzyka electro połączona z syntezatorami. Zespół tworzą: Daria Ryczek- Zając oraz Michał Wajdzik.


The Party is Over to pochodzący z Katowic duet tworzący nowoczesne electro. Muzyka The Party Is Over łączy klubową energię, zmysłowy vibe i taneczną lekkość. Ich koncerty zaskakują klimatem rodem z klubów techno, gdzie świdrujące syntezatory mieszają się z intrygującym wokalem i rzetelnie wyrzeźbionym basem.The Party Is Over intensywnie koncertowali w całym kraju.
Grali wielokrotnie na Industriadzie oraz byli gośćmi festiwalu Cudawianki w Gdynii, SOFAR we Wrocławiu wyjątkowego AlterFestu w Mysłowicach goszcząc w trakcie swojego występu Miuosha. Wystąpili również za granicą w Berlinie oraz na festiwalu Hradecky Slunovrat. Ich utwór LATO został wciągnięty dzięki audycji Martyny Wojciechowskiej na antenę radio ChiliZet.


Ostatnio duet wystąpił w krakowskim klubie Cyrki w ramach wydarzenia Tak Brzmi Miasto, a już jutro koncert w klubie Luneta Nocą.

Więcej informacji o koncercie

Zajrzyj po więcej:

FB

Youtube