The Underground Man z nowym singlem

Właśnie dziś, tj. 18 października br., światło dzienne ujrzał najnowszy singiel The Underground Man, „Don’t Stop”.


Jak informuje wydawca, The Underground Man, polsko-brytyjski indie-rockowy projekt pod skrzydłami Sony Music Poland, to „wypadkowa muzycznych światów, z których wywodzą się poszczególni członkowie składu. Rezultatem jest mieszanka energetycznych melodii i pop-rockowych dźwięków, doprawionych zadziornym wokalem walijskiego wokalisty Gafyn’a Davies’a. Ich najnowszy singiel zatytułowany >Don’t Stop< stanowi lekarstwo na jesienną szarówkę. Melodyjne brzmienie kompozycji z wyraźnie zaznaczonym pulsującym rytmem, porywają słuchacza, zapominającego o temperaturze za oknem, zrzucającego z siebie ciepły koc i zaczynającego tańczyć”.


Posłuchajcie utworu, klikając TUTAJ.


Formacja powstała w 2014 roku w Lublinie. W jej skład wchodzą: Gafyn Davies (wokal, gitara), Dorota Turkiewicz (instrumenty klawiszowe, elektronika), Darek Hanaj (perkusja) i Radek Barszcz (bas). Muzycy mają na swoim koncie album EP „From the Basement” wydany w 2015 roku.


Chcemy, żeby nasze melodie towarzyszyły Ci jeszcze długo po wciśnięciu przycisku STOP w odtwarzaczu i po wyjściu z naszego koncertu. Melodie, które zostają w głowie, a Ty wcale nie chcesz, by odeszły – mówią o swojej muzyce członkowie grupy.


Zespół jest właśnie w trasie, która odbywa się pod hasłem „Don’t Stop”. Zobaczcie, gdzie w najbliższym czasie pojawi się The Underground Man:

27.10 – Włocławek

28.10 – Rybnik

03.11 – Siedlce

04.11 – Pabianice

10.11 – Krosno

11.11 – Sosnowiec

18.11 – Gorlice

22.11 –  Lublin

02.12 – Kazimierz Dolny

09.12 – Ryki


Zajrzyj po więcej:

The Underground Man na Facebooku


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.