The Voice Kids już za miesiąc!

Czy Wy też nie możecie się już doczekać pierwszej polskiej edycji, największego dziecięcego programu muzycznego na świecie? Spieszymy z informacją, iż premierowy odcinek będzie miał miejsce  w Nowy Rok (poniedziałek) o godzinie 20:05 w TVP2, zaś później w każdą sobotę.

Pierwszą edycję programu zrealizowano w Holandii w 2012 roku. Do tej pory The Voice Kids emitowano w ponad 20 państwach m.in. Niemczech, Francji, Kanadzie czy Brazylii i daje ogromne możliwości, aby pokazać swój talent światu. Powodzenie polskiej wersji programu dla dorosłych daje nadzieję, iż program dla dzieci i młodzieży będzie cieszył się takim samym zainteresowaniem.  W polskiej edycji będą brały udział młodzi wokaliści w wieku od 8 do 15 lat.

Trenerami w programie są: wspaniała diva polskiej sceny muzycznej, jurorka 3, 5 i 6 edycji The Voice of Poland oraz programu Hit Hit Hurra!Edyta Górniak, artysta młodego pokolenia, świeżo nagrodzony najlepszy polski wykonawca gali MTV Europe Music Awards 2017- Dawid Kwiatkowski oraz duet doskonały , który usiadł we wspólnym fotelu w 2. edycji show dla dorosłych i od tej pory go nie opuszcza, czyli Tomson i Baron z zespołu Afromental.

W sieci ukazał się już zwiastun The Voice Kids:

Jak możemy przeczytać na stronach Telewizji Polskiej, zasady programu będą niemal takie same, jak w The Voice of Poland. Program będzie podzielony na etapy: Przesłuchania w Ciemno, w których trenerzy wybiorą po 15 osób do swoich drużyn, 3-osobowe Bitwy, Sing Off oraz 6-osobowy Finał, którego zwycięzca zdobędzie stypendium oraz możliwość wydania singla z jedną z najlepszych wytwórni muzycznych w Polsce- Universal Music Polska.

Program poprowadzą Tomasz Kamel, Barbara Kurdej-Szatan (znani z edycji dla dorosłych) oraz Adam Zdrójkowski, młody aktor znany z serialu Rodzinka.pl.

To nie będzie pierwszy program muzyczny dla dzieci w naszym kraju. Pamiętacie zapewne bardzo popularny przed laty program Od przedszkola do Opola czy zeszłoroczny Hit Hit Hurra!.

Wśród dzieci występujących w programie Od przedszkola do Opola były takie gwiazdy jak: Sylwia Grzeszczak, Natalia Szroeder czy Daria Zawiałow. Wśród nich był również Patryk Wasilewski, którego znamy również z 7. edycji The Voice of Poland

W programie Hit Hit Hurra! mieliśmy również przyjemność usłyszeć utalentowanych młodych wykonawców m.in. Alicję Szemplińską, zwyciężczyni programu:

Wspaniałym przykładem jest również 14-letnia Alicja Rega, która reprezentowała nasz kraj na Eurowizji Junior 2017 i utworem „Mój dom” wywalczyła 8. lokatę!

Jak możemy zauważyć, dzieci i nastolatki w Polsce mają ogromny potencjał. Nie wątpimy, że w The Voice Kids, będziemy mieli do czynienia z tak samo utalentowanymi młodymi uczestnikami! A więc widzimy się przed telewizorami już w Nowy Rok.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.