The Wall – połączenie tego, co najlepsze z popu, rocka i rapu

Zespół The Wall niedawno zaprezentował się podczas łódzkiego New York Festiwal. Dał publiczności ogromną dawkę emocji i przede wszystkim mnóstwo dobrej muzyki.


Kapela powstała na jesieni 2016 w Płocku z inicjatywy gitarzysty Adama Gankowskiego.

W skład zespołu wchodzą: Michał Wiśniewski (perkusja), Mateusz Kowalski (wokal, bas) oraz Adam Gankowski (gitara). Muzycy maja niespełna 20 lat, a swoją dojrzałością w twórczości przebijają niejeden tzw. popularny zespół.


„To co nas kręci to mieszanki gatunkowe. Bazując na rocku alternatywnym staramy się wplatać w naszą muzykę elementy rapu i popu. Chcemy bawić się muzyką i wyróżniać się otwartością na różne style, wciąż stroniąc od schematów w popularnych gatunkach muzycznych, jak i subkulturach.” – jak piszą o sobie chłopaki.


The Wall, to swoista mieszanka gatunków. Łączą to, co najlepsze z popu, rocka i rapu. Koncerty pełne pozytywnej energii i emocji, przyciągają tłumy fanów.Kariera chłopaków z Płocka nabiera coraz większego rozpędu. Najnowszym sukcesem kapeli jest koncert w Studiu Muzycznym Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.


Przeczytaj także: http://muzykoholicy.com/2017/09/premiera-the-wall-w-teledysku-do-utworu-shelter/

Zajrzyj po więcej: The Wall na Facebooku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.