THOMAS MARTIN odkrywa przed nami swój nowy singiel!

Powiew wiosny oraz zastrzyk pozytywnej energii, czyli najnowszy singiel Thomasa Martina – „Powiedz Jeszcze Raz”. Utwór piękny i nastrojowy, a zarazem dynamiczny.

 „Powiedz Jeszcze Raz”  to utwór wręcz idealny na wiosenne dni. Jego lekkość, charakterystyczny przebojowy refren oraz ciekawa barwa głosu Thomasa powodują, że piosenka szybko, a co najważniejsze na długo pozostanie w naszej pamięci, zresztą sami posłuchajcie!

Singiel powstał przy współpracy Krzysztofa KASY Kasowskiego, Mikołaja Kaczorowskiego oraz producenta Chrisa Toffsona znanego m.in. ze współpracy z takimi gwiazdami jak Jeden Osiem L, Nowator, Mateusz Mijał czy Sylwia Grzeszczak.

Thomas Martin, a właściwie Tomasz Martyński  jest polskim wokalistą o charakterystycznej barwie głosu, a zarazem jednym z najlepszych DJ-ów eventowych w naszym kraju. Thomas ukończył szkołę muzyczną w klasie skrzypiec. Przygodę z muzyką rozpoczął w Teatrze Rampa grając 2 lata w „Jeźdźcu Burzy”. Wystąpił w wielu prestiżowych miejscach w Polsce, jak Atlas Arena czy Hard Rock Cafe. Ma za sobą występy w programach Must Be The Music oraz Idol. Supportował i współpracował z wieloma artystami polskimi, jak i zagranicznymi m.in. z Natalią Nykiel, Anią Dąbrowską, Sylwią Grzeszczak,  Jimmie Wilsonem czy Nickiem Sincklerem. Artysta zwyciężył również w konkursie Muzyczne Talenty. Aktualnie Thomas pracuje nad debiutanckim albumem, który jest promowany przez wspomniany singiel.

 

Thomas i jego aktywność w sieci:

Facebook

YouTube

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.