Thomas Martin we wzruszającym utworze „Dla Ciebie tylko”

Mija nieco ponad rok od ukazania się „Własnego raju”, pierwszego utworu Thomasa Martina. Czas tmna „Dla Ciebie tylko”, czyli przepełnioną uczuciami balladę o miłości. Obraz do drugiego singla promującego debiutancką płytę wokalisty opublikowano 28 października br.


Teledysk przedstawia wzruszającą historię dwojga zakochanych w sobie ludzi. Spokój tej szczęśliwej rodziny zostaje nagle brutalnie zmącony przez tragiczny wypadek. W konsekwencji tego zdarzenia kobieta zapada w śpiączkę i walczy o życie.


Celem teledysku była próba uchwycenia momentu wyrażenia najczystszych emocji, kiedy spogląda się w oczy tych, których się kocha. Dramatyczne chwile spędzone w szpitalu uświadamiają każdego z nas, jak ważne, a zarazem kruche są każde sekundy naszego życia – opowiada Thomas.Teledysk utrzymano w czarno-białej tonacji, co potęguje efekt minimalizmu i podkreśla mocny wydźwięk produkcji. Córkę małżeństwa zagrała trzyletnia Paule Awa, zaś w rolę żony wcieliła się czarnoskóra modelka pochodząca z Kongo, Divine Kitenge, zdobywczyni między innymi tytułu Miss Egzotica Intenational 2015. Za kompozycję odpowiada tu Marek Paweł Błaszczyk będący, obok Wojciecha Jana Pytkowskiego i Harry’ego Kasperskiego, także współautorem warstwy tekstowej.


Thomas Martin, a właściwie Tomasz Martyński, to wokalista i absolwent szkoły muzycznej w klasie skrzypiec. Ostatnią dekadę pracował jako prezenter muzyczny oraz DJ.


Zajrzyj po więcej:

Thomas Martin na Facebooku


tm2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.