„To ‘dojrzała’ ja. Kobieta, nie dziewczynka” – powrót Kai Paschalskiej! [video]

Najnowszy i długo oczekiwany singiel Kai Paschalskiej ma właśnie swoją premierę! Do nagrania zatytułowanego „Karma” powstał także teledysk:

Piosenka stanowi całkiem nową muzyczną odsłonę dorosłej Kai Paschalskiej. Utwór zapowiada płytę artystki, która ukaże się jeszcze w tym roku. Na wydawnictwo złoży się w sumie dwanaście nagrań, w tym dwa akustyczne. Wszystkie piosenki powstały we współpracy z producentem Andrzejem „Fonai” Pieszakiem.

Album utrzymany będzie w klimacie alternatywnego, nowoczesnego popu. Za kompozycje linii melodycznych, tworzenie harmonii, aranżacje oraz wykonanie chórków, teksty w języku polskim i angielskim odpowiedzialna jest sama Kaja. Ma ona także ostateczne zdanie decydujące o brzmieniu każdej z zawartych na krążku kompozycji.

„Lata pracy nad sobą i kształcenia się w kierunku muzycznym zaowocowały właśnie tym nowym projektem. To ‘dojrzała’ ja. Dumna z siebie. Kobieta, nie dziewczynka. Ten projekt to moje prawdziwe emocje i moja ciężka praca. To jest to co kocham i to jest mój moment, żeby podzielić się tym z innymi” – mówi Kaja.

Utwór w serwisach z muzyką cyfrową: http://www.soundline.biz/KajaPaschalskaKarma


Zajrzyj tu:

Facebook Kai

YouTube Kai


Instagram Muzykoolicy

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.