To już ostatnia prosta! #mannadlama – Wesprzyj MA!

Choć 26 czerwca na festiwalu supportów Hej Fest zespół MA nie przedostał się do kolejnego etapu konkursu to i tak osiągają ogromny sukces, a to wszystko dzięki Wam i akcji crowfoundingowej! 

Ma

Zespół MA, który w ramach zbiórki crowfoundingowej zyskał 100% wsparcia już w połowie akcji chce przewyższyć pułap zbieranych środków, by zrealizować wszystkie cele związane z wydaniem ich debiutanckiej płyty.

„To się prawie nie zdarza w przypadku projektów związanych z muzyką”- komentuje osiągnięcie MA Marcin Tyszkiewicz z serwisu Wspieram.to. Szczecinianie zebrali ponad 30 tyś. zł! Do pełnego sukcesu, czyli 40 tyś. brakuje im już bardzo niewiele. Akcja trwa do niedzieli (03.07) włącznie. Muzycy zachęcają do wybierania przygotowanych przez nich atrakcji, nagród i zamawiania ich płyty w przedsprzedaży i na stronie https://wspieram.to/ma

Kochani bracia i siostry! Pomóżcie nam zdobyć pieniądze na wszystkie cele, które sobie obraliśmy – zachęca zespół MA. – To jedna z niewielu szans, jakie zostały nam dane, żeby urzeczywistnić nasze pomysły i wizje. Liczy się każda, najdrobniejsza nawet pomoc. Płyta „DreaMa” trafi do was już we wrześniu, to pewne! Czy odbędzie się to w pełnej krasie i z fanfarami, zależy również od Was.

Tym krótkim video Ma dziękuje fanom za niezwykłe rezultaty na półmetku.:

MA w ramach organizowanej przez siebie akcji stworzy specjalny utwór, którego tekst będzie się składał z imion, nazwisk bądź pseudonimów uczestników! Kompozycja z wspierających będzie miała nieco komiksowy charakter i zostanie opatrzona klipem (tzw. video tekstowym), a następnie opublikowana na YouTube’ie i Facebook’u zespołu. Premiera piosenki obędzie się jeszcze przed wydaniem albumu.


Uczestnikiem można stać się za niewielką opłatą – na stronie https://wspieram.to/ma


MA
Źródło: facebook.com/ma.psychedelic/

Zespół zaznacza, że do całkowitego ukończenia ich muzycznej misji konieczne są środki na cele poboczne. Tak o nich opowiadają sami muzycy:

Chcemy nakręcić jeszcze dwa klipy. Mamy już opracowane scenariusze, a praca dosłownie pali nam się w rękach. Następnym naszym marzeniem jest nagranie koncertu unplugged. Przygotowaliśmy akustyczne instrumentacje piosenek z płyty i chcemy nagrać je w młynie na Przecławiu. Potrzebny jest sprzęt i ekipa video, która to zarejestruje. Ma w takiej wersji zaskoczyło nawet nas samych.

Zapraszamy do udziału w akcji #mannadlama


Zajrzyj tu:

MA: https://www.facebook.com/ma.psychedelic/

Wspieram.to: https://wspieram.to/ma


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *