To właśnie ,,#MY”, czyli wyjątkowy teledysk Andrzeja Piasecznego!

Na mediach społecznościowych Piaska rzesza fanów jest co najmniej ogromna, ale przede wszystkim oddana. Po ogłoszeniu akcji, artysta nie musiał długo czekać na odzew. Tym sposobem powstał specjalny klip do pierwszego singla z nowego albumu, „O mnie, o Tobie, o nas”.


„Pokażcie nam, że jesteście szczęśliwi!”, tak Andrzej Piaseczny zachęcił fanów, by wzięli udział w akcji – polegała ona na zwyczajnym przesłaniu zdjęcia z napisem „#MY”. Jak sam artysta mówi, na odzew nie trzeba było czekać. Setki zdjęć fanów zalały skrzynkę piosenkarza, pełne miłości, radości i szczęścia. 

„Cieszymy się tym, że jesteśmy, że siebie mamy! Wszystkim, co dobrego nas spotkało i tym, co na nas jeszcze czeka. Każdą bliskością, każdym przyjaznym i dobrym człowiekiem. Każdą relacją i wszystkim w nas kochaniem. Kim jesteśmy My? Jesteśmy miłością i wypełniającą nas radością. Wszyscy jesteśmy”


 


„My” jest singlem promującym nadchodzący album artysty. Jego premiera zaplanowana jest na 13 października br, a stworzona została przy współpracy z producentem Michałem Przytułą, który już wcześniej miał swój udział w płytach Piaska.


Zajrzyj po więcej:

Andrzej Piaseczny na Facebooku

Strona WWW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.