Tom Swoon oraz Tugevaag & Raaban w utworze „Beside Me”

Polska supergwiazda muzyki elektronicznej Tom Swoon łączy siły z norweskim duetem Tugevaag & Raaban w swoim najnowszym singlu „Beside Me”.


Popularność polskiego producenta nie słabnie. Niedawno awansował w rankingu DJ Mag’s Top 100 na miejsce czterdzieste siódme wśród najlepszych DJ-ów na świecie. Tom ma na koncie produkcje wydane przez największe wytwórnie taneczne na świecie: od „Ghost” w Protocol Recordings należącej do Nicky’ego Romero, po „Shingaleing” w Spinnin’ Records i „Ahead Of Us” w Ultra Music. Tom został także doceniony przez największe gwiazdy przemysłu muzycznego takie jak Tiesto, Martin Garrix, wspomniany Nicky’ego Romero, Hardwell, duet Dimitri Vegas & Like Mike oraz Armin Van Buurena.


Singla „Beside Me” można posłuchać tutaj: https://smp.lnk.to/BesideMe


Tungevaag & Raaban tworzą Martin Tungevaag i Robbin Söderlund. Ich utwory mają już ponad trzysta trzydzieści trzy miliony streamów na Spotify. W tym roku muzycy dali szereg gigantycznych koncertów, dzieląc scenę z Tiesto, Arminem Van Buurenem, The Chainsmokers i Alesso. Ich ostatnimi przebojami są „Coming Up” i „Cold Blood”.


Zajrzyj po więcej:

www.facebook.com/tomswoon


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.