Tomasz Karolak zaprasza do akcji #ZaNowyLepszyDzień

Tomasz Karolak swoją nową piosenką inicjuje akcję o tej samej nazwie: #ZaNowyLepszyDzień i jednocześnie zachęca do dołączenia do zbiórki pieniędzy na rzecz walki z panującą pandemią. „Nie żałujcie serca! A kiedy już wspólnie pokonamy wirusa wzniesiemy toast za nowy lepszy dzień!” – komentuje sam Artysta.


Tomek o swoim nowym singlu mówi tak: „Piosenkę #Za Nowy Lepszy Dzień nagrałem w ubiegłym roku. Miała mieć swoją premierę w kolejnym sezonie serialu 39 i pół tygodnia. Zważywszy na obecną sytuację postanowiłem udostępnić ten szczególny i bardzo bliski mi kawałek już teraz”.


Premierze utworu towarzyszy zbiórka na rzecz Szpitala MSWiA w Warszawie.

Na stronie https://sklep.musicart.pl/product-category/tomek-karolak/ dostępne są 2 wersje utworu w formie MP3, które można pobrać wpłacając dowolną kwotę na szczytny cel.


„Zachęcam każdego do dołożenia cegiełki na rzecz wsparcia dla bohaterskich pracowników służby zdrowia w ich ciężkiej, pełnej poświęcenia pracy” – pisze w oficjalnym komunikacie Tomek.  „To oni, lekarze, pielęgniarki, ratownicy i pozostały personel medyczny narażając samych siebie walczą na pierwszej „linii frontu” o zdrowie i życie pacjentów”.


Tomasz Karolak zaproponował dla uczestników akcji niecodzienną nagrodę:  „Zbiórka pieniędzy potrwa do 24 maja i już w ostatnim tygodniu maja br. osiem najbardziej hojnych osób zapraszam na wspólną e-kolację ze mną oczywiście – ja stawiam!!! Każdej z 8 osób w tym samym czasie dostarczona zostanie kolacja na wskazany adres. O szczegółach poinformuję Was za pomocą swoich social mediów”.


Do akcji #ZaNowyLepszyDzień przyłączyło się grono przyjaciół Tomka, m.in. Weronika Książkiewicz, Maciej Musiał czy Adam Zdrójkowski wspierając akcję nagranymi filmikami popierającymi inicjatywę aktora.Twórcami piosenki są Sławomir Sokołowski – muzyka i Aldona Dąbrowska – słowa.
Wydawcą nagrania jest Musicart Group/As Plus/Agora Digital Music

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.