Tomasz Pauszek – mistrz muzyki elektronicznej obchodzi 20 lecie pracy artystycznej – lista koncertów

W 2019 roku Tomasz Pauszek obchodzi 20 lecie pracy artystycznej. Organizowany z tej okazji koncert, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w Straszynie w Radio Toksyna FM.


Tomasz Pauszek jest kompozytorem, wykonawcą i producentem muzyki elektronicznej. Jeden z producentów deep-housowej grupy Waxfood. Autor płyt oscylujących brzmieniowo wokół klasycznej elektroniki i jednoosobowych projektów Odyssey oraz RND.

Przez kilka lat współtworzył i był członkiem jury Bydgoskiego Festiwalu Muzyki Elektronicznej „Synth Art Festival”. W latach 2004–2011 regularnie uczestniczył i grał koncerty w ramach Warsaw Electronic Festival. Tworzy również muzykę do bibliotek muzycznych.

W 2019 roku Tomasz Pauszek obchodzi 20 lecie pracy artystycznej. Organizowany z tej okazji koncert, który odbędzie się 12 kwietnia 2019 roku w Straszynie w Radio Toksyna FM (razem z Przemysławem Rudziem w ramach wspólnego projektu „Panta Rhei”) będzie częścią specjalnej trasy „20 YEARS”.Muzyk wystąpi jeszcze 19 kwietnia w Grudziądzu, 26 kwietnia w Olsztynie i 10 maja w Warszawie.

Na wcześniejszym koncercie z tej trasy, na scenie z Pauszkiem wystąpili już Władysław Komendarek, Przemysław Rudź, Pawbeats oraz Chór i Kwartet Smyczkowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.Kolejne koncerty zapowiadają występy kolejnych gwiazd. Oprócz Przemysława Rudzia, Tomasza Pauszka wspomogą Janusz Grzywacz oraz Wojciech Konikiewicz. Muzyka zaprezentowana podczas koncertu, będzie obejmowała przekrój 20-lecia pracy twórczej, dotykając różnych stylistyk, od ambientu, przez rytmiczną elektronikę, na chillout electronica kończąc.


Zobacz więcej:

BandCamp

Facebook 

Instagram