TRANSGRESJA prezentuje swój najnowszy singiel. „Kompleksy” z gościnnym udziałem JELONKA

Gościnny udział Michała JELONKA Jelonka na koncercie Transgresji w ramach PolAndRock Festiwal w 2019 – Pokojowa Wioska Kryszny zaowocował dalszą współpracą muzyków!


JELONEK został w sposób niezwykle podstępny uprowadzony i … nie chciał, ale NAGRAŁ?!„Kompleksy” to osobista wypowiedź Pawła Gładysza (wokalisty i autora tekstów) o relacjach społecznych w kontekście walki o władzę, dominację i przywództwo w środowisku pełnym frustratów, którzy wyładowując się na innych próbują leczyć swoje kompleksy jednocześnie „poprawiając” swoje samopoczucie.


Artysta mówi: „Inspiracją do tego tekstu były moje obserwacje środowiska polityki, związków wyznaniowych, relacji w pracy i niejednokrotnie w rodzinie. Niestety bywamy wszyscy po jednej i drugiej stronie barykady.”


Mocna muzyka, o wyrazistym metalowym sznycie, z obecnymi wpływami także elektroniki i rocka to dynamiczna mieszanka gwarantująca nową jakość na polskiej scenie muzycznej. Gościnny udział rockowo/metalowego skrzypka Michała Jelonka gwarantuje klasyczną i mrożącą krew w żyłach ucztę rockową!

Za produkcję, mix i mastering odpowiadali: Sławomir Wiesławski i Wojciech Wiesławski Hertz Studio. Mecenat Artystyczny: Akademia WSB Dąbrowa Górnicza. Wydawca: SP Records.Najbliższe koncerty:
27.09.2019 – Łydka Grubasa + Transgresja – Radom, Strefa G2
28.09.2019 – Transgresja + Sarang – Tychy, Underground
4.10.2019 – Łydka Grubasa + Transgresja – Warszawa, Remont
5.10.2019 – Transgresja + Alcoholica – Kraków, Zaścianek
26.10.2019 – Festiwal Rock Trendy, Pszów
8.11/2019 – Łydka Grubasa + Transgresja – Gdynia, Ucho
9.11.2019 – Transgresja + Last of The Crown – Żory, Ozi Pub
22.11.2019 – Hunter + Transgresja – Warszawa, Progresja
23.11.2019 – Hunter + Transgresja – Wrocław, Stary Klasztor


Zobacz więcej:
Facebook
You Tube