TRT zagra 8 sierpnia w klubie Wooltura w Łodzi

8 sierpnia w klubie Wooltura w Łodzi mocne uderzenie spod znaku punk rocka i groove metalu! O niezapomniany klimat zadba m.in. zespół TRT!


Zespół został założony w 2016 roku w Płocku. Pierwszym singlem zespołu, zawierającym dwa utwory był „Jeden”, który znalazł się na wszystkich najważniejszych serwisach muzycznych takich jak Spotify, iTunes, Amazon i wiele innych.

Grupa dała poznać się jako wulkan scenicznej energii i mocnych riffów. Wspólne koncerty z zespołami Chemia, Acid Drinkers i Nocny Kochanek tylko to potwierdziły.


Początki kapeli objawiły się również, wieloma zmianami personalnymi, z których wyodrębnił się aktualny skład. Muzyka grupy to szeroko pojęty Rock / Metal / Groove. Cel muzyków to dotarcie do jak największej liczby słuchaczy, którzy myślą i czują podobnie. W listopadzie 2018 roku swoją premierę miał klip do utworu „Battlefield”, który uchylił rąbka tajemnicy o tym, czego możemy się spodziewać na pełnym krążku. Debiutancki album będzie miał swoją premierę jeszcze w tym roku również poza granicami kraju.Wstęp 15 PLN. Z przyczyn oczywistych liczba miejsc ograniczona do 80 osób. 😉 Koncert oczywiście z uwzględnieniem niezbędnych środków bezpieczeństwa. Zapraszamy do klubu Wooltura w Łodzi!

OTWARCIE DRZWI – 19:00 START – 20:00
Wstęp – 15 PLN ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA (80)


Redakcja Muzykoholików zespół TRT zna od lat! Byliśmy z nimi podczas różnych festiwali i koncertów. Poniżej kilka zdjęć z ubiegłorocznego ERROR Rock Festiwal.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.