Trzecia odsłona zespołu Not Pretty Enough – „Stay”!

Spora dawka emocji, tym razem ukryta w mocnych, narastających i elektryzujących brzmieniach, które ukazują kolejne, inne muzyczne oblicze NOT PRETTY ENOUGH. „Stay” to trzecia odsłona projektu stopniowo odkrywającego przed nami swój tajemniczy świat.

NOT PRETTY ENOUGH nie chcą wpisywać się w sztywne ramy codzienności. Podstawą komunikacji jest dla nich czysta emocja, a sposób na jej odzwierciedlenie to muzyka,  szepcząca, szumiąca i odbijająca się echem. Lubią chować się w szarościach i wpadać w nieprzejrzystości.

Pierwszą odsłoną ich muzycznego wizerunku był utwór „Hard Believer, za pośrednictwem którego nieśmiało wpuścili nas do swojego magicznego świata. Wpełzają w naszą podświadomość po cichu, z jakąś niewytłumaczalnie intrygującą mieszanką smutku, nostalgii i tajemniczych niedopowiedzeń.

O nagraniu „Hard Believer” pisaliśmy już na naszej stronie. Link poniżej:

http://muzykoholicy.com/2016/09/26/not-pretty-enough-hard-believer-o-nich-bedzie-glosno/

Z kolei „The Shelter” to przepełniony emocjami utwór, z sekundy na sekundę coraz bardziej wciągający. Skondensowana opowieść, refleksja, mówiąca o tym, że to człowiek sam dla siebie jest schronieniem. Gorycz i smutek wynikający z mocnego życiowego zawodu przekuwany jest w siłę, motywację do stania się gruboskórnym.

 

Projekt NOT PRETTY ENOUGH koncertowo zadebiutował podczas Enea Spring Break Festival 2017 w Poznaniu, gdzie spotkał się z bardzo pozytywnym przyjęciem publiczności i dziennikarzy. Europejski portal muzyczny Europavox określił muzyków mianem jednego z sześciu najciekawszych zespołów tegorocznej odsłony tego największego polskiego festiwalu showcase’owego. Są jednym z laureatów Plebiscytu Portalu SO!MUSIC w kategorii Nadzieja 2017, znaleźli się także w zestawieniu Brand New of 2017 – artystów z największym potencjałem wg Portalu Brand New Anthem.

Tego lata wystąpią w Poznaniu w KontenerART (10 sierpnia) oraz na Soundrive Festival w Gdańsku (1 września).

 

NOT PRETTY ENOUGH w social media:

Facebook

YouTube

Instagram

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.