Trzy koncerty na finał pierwszej trasy klubowej Sonbird!

Grupa Sonbird żegna się ze swoimi fanami w wielkim stylu – przed nami trzy ostatnie koncerty zespołu w tym roku, które zakończą pierwszą klubową trasę w jaką udali się chłopacy by zaprezentować wszystkim dobrze znany materiał z ich letniej EP – ki „Sonbird EP” oraz uchylić rąbka tajemnicy z nadchodzącego debiutanckiego albumu.

Dawid, Kamil, Maciek i Tomek po koncertach w największych miastach w Polsce, od Warszawy (fotorelacja), przez Wrocław, Poznań (relacja), Gdańsk, Toruń, Łódź a nawet Rzeszów wracają do Krakowa (piątek, 07.12), by tam w ramach Festiwalu Synestezje. Subtelnie zagrać razem z Mikromusic Acoustic Trio oraz Skubasem w Klubie Studio.

Dzień później (sobota, 08.12) wyruszą do Lublina do Domu Kultury, gdzie towarzyszyć im będzie jeden z gości ich trasy – Runforrest.

Natomiast niedziele Sonbird spędzą już nad polskim morzem, konkretniej w Gdańsku na Ołowiance w towarzystwie takich gwiazd jak Igor Herbut, Edyta Górniak, Piotr Kupicha, Natali Szroeder, Sebastian Karpiel – Bułecka czy Ania Wyszkoni podczas specjalnego koncertu organizowanego przez telewizję TVN, który będzie promował film „Miłość jest wszystkim”. W jednej ze scen można usłyszeć piosenkę „Ląd”. Wydarzenie będzie można obejrzeć w godzinach 17:00 – 19:00 w TVN.


07/12 KRAKÓW – Klub Studio (Synestezje. Subtelnie)

08/12 LUBLIN – Dom Kultury

09/12 GDAŃSK – Ołowianka (Koncert „Miłość jest wszystkim”)


Zajrzyj po więcej:

FB: https://www.facebook.com/WeAreSONBIRD/

www: http://www.jazzboy.pl/

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCdXVg5CTvvJ4QDl6Zm3-HnA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.