Tubas Składowski wywołuje „Duchy”

Po przeszło dwuletniej przerwie dzielącej nas od momentu ukazania się debiutanckiego albumu „Bez konserwantów” zespół Tubas Składowski prezentuje singiel promujący najnowsze wydawnictwo o tytule „Nocny”. Utwór „Duchy” ukazał się w Halloween, 31 października br.


Warstwa tekstowa, stworzona przez Dominika Masalskiego i Kamila Wojtaka, to historia o zacieraniu się granicy między światem doczesnym a światem zmarłych, pokazana z perspektywy tych, których fizycznie nie ma już wśród nas. Tekstowi towarzyszy muzycznie charakterystyczne dla formacji organiczne granie, czyli połączenie rapu, funky i jazzu, oraz brzmienia elektroniczne.Zapowiadany krążek „Nocny” jest zestawem opowieści o niełatwym bytowaniu młodego pokolenia obawiającego się nie tylko życia po śmierci, ale i życia we współczesnym świecie, niejednokrotnie trudnym do zrozumienia i nieakceptowalnym, gdzie najdrobniejsza forma buntu zostaje natychmiast unicestwiona.


W skład grupy wchodzą: Dominik „Domek” Masalski (wokal), Kamil „Woytak” Wojtak (wokal), Marek „Jeff” Jakubiak (gitara elektryczna), Michał „Huffy” Wojtczuk (instrumenty klawiszowe), „Qdłaty” (gitara basowa) i „Mewa” (perkusja).


Zajrzyj po więcej:

Tubas Składowski na Facebooku


2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.