[TYLKO U NAS] Posłuchaj remixu utworu Octavii Kay

Cosmo Entertainment LTD. prezentuje ,,Plus Minus Infinity (Remix)”  – Nick Caramel feat. Octavia KAY. Jest to remix singla o takim samym tytule, stworzony przez zwycięzcę konkursu “REMIXUJ z Octavią”.

Konkurs został zorganizowany we współpracy z wiodącym portalem skupiającym twórców i fanów muzyki klubowej djmixclub.pl


Octavia KAY zauroczona remixem zgodziła się wystąpić w zrealizowanym do niego teledysku. Niebawem czeka więc nas kolejna premiera.

“Dziękuję za tak liczne zgłoszenia i remixy mojej piosenki” – napisała na swoim profilu Facebook. „To niesamowite uczucie słyszeć jak inni czują mój kawałek. Wiedziałam, że ten utwór będzie się fajnie remiksować ze względu na tempo utworu. Czułam to! Uwielbiam tańczyć i uprawiam sport, dlatego tak bardzo się cieszę z tanecznej wersji mojej piosenki” – dodała piosenkarka.Premierowy singel “Plus Minus Infinity” w wykonaniu Octavii KAY ukazał się miesiąc temu. Utwór został nagrany, wyprodukowany oraz wydany przez brytyjskiego wydawcę. Zapowiada nowy album artystki, przy którym udzielają się muzycznie artyści znani ze współpracy m.in. z Amy Winehouse.

Jej muzyczne korzenie to jazz, hip hop, muzyka klasyczna, ale obecnie Octavia stworzyła dla siebie nowy styl – future pop. Checie wiedzieć co to jest? Posłuchajcie singla „Plus Minus Infinity”.Artystka pochodzi z Polski, ale żyje i pracuje także w Londynie. Posiada skalę głosu obejmującą ponad cztery oktawy, pisze zarówno muzykę jak i teksty, a także gra na flecie.

Jest absolwentką Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie, Podyplomowego Studium Jazzowego im. H. Majewskiego w Warszawie. Stypendystką Conservatorium A. Casselli w L’Aquilli i Santa Cecilia w Rzymie we Włoszech (flet poprzeczny i śpiew operowy).

Nagrywała oraz koncertowała dla Polskiego Radia, Jazz Radia, Radia Kraków, kanałów telewizji publicznej i Polsatu. Octavia nagrała trzy płyty: z kolędami, muzyką sakralną oraz album dedykowany Janowi Kiepurze zatytułowany „Nessun Dorma”.

Wokalistka współpracowała ze znakomitymi muzykami znanymi w kraju i na świecie, takimi jak:  Krzesimir Dębski, Troy Miller, Piotr Rubik, Bogdan Hołownia, Femi Temovo, Tomasz Szymuś, Rafał Sarnecki, Wojciech Karolak, Jose Torres, Michał Urbaniak i inni.


“Wokalistka o fenomenalnym głosie” “Zaskakująca i znakomita”

Gala.pl

 

“Prawdziwe dziecko estrady”

Polskie Radio

Serce rośnie podczas słuchania tej płyty” 

Rzeczpospolita

 

Urodziła się na scenie!”

Polskie Radio


Zajrzyj po więcej : 

Octavia Kay na Facebooku

Octavia Kay na YouTube

Octavia Kay na Twitterze

Strona WWW


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.