[TYLKO U NAS] Premiera najnowszego klipu grupy Maszyna!

Już dziś i tylko u nas możecie zobaczyć najnowszy teledysk zespołu Maszyna  pt. „Niewidzialny”. Utwór ten otwiera ich debiutancką płytę zatytułowaną „Miliony Słów”, która odbiła się szerokim echem w środowisku muzycznym. Miesięcznik Teraz Rock ocenił album na 4 w skali od 1-5! Jak na debiut to chyba nieźle, nie? 😉 

maszyna_foto
CzłonkowieRafał „Siwy” Machulak-wokal, Mariusz „Bochcio” Bochen-gitara, Wiesław „Wiechu” Szajewski-gitara, Paweł „Kasko” Kasprzak-bass, Krzysztof „Krzychu” Blat-bębny

Zespół powstał w 2011 roku. Ich muzyka to szeroko pojęty hard rock / metal. Mają na koncie demo nagrane w 2012 roku zatytułowane „Dziki kraj„, sporo zagranych koncertów, m. in. u boku: Proletaryatu, Złych Psów, Corruption, Kabanosa, Ciryam. W 2013 roku utwór „Maszyna” pochodzący właśnie z tego demo, utrzymywał się przez wiele tygodni na pierwszym miejscu listy przebojów radia Klasycy Rocka.                                                                                    

W 2014 roku wygrali eliminacje do pierwszej edycji Opole Metal Festiwal (obecnie Dark Fest) zdobywając jednocześnie wyróżnienie jury i zagrali w Grodzie Rycerskim w Byczynie u boku m. in. Turbo, Eier, The Sixpounder, Drown My Day. Rok później zaprezentowali się na żywo na trasie największego maratonu w kraju, czyli Orlen Warsaw Marathon, a także znaleźli się w finałowej dziesiątce Rock May Festival, podczas którego  zaprezentowali swój materiał na skierniewickiej scenie.

W 2016 roku zespół własnym nakładem wydał debiutancką płytę „Miliony Słów”, która odbiła się szerokim echem w środowisku muzycznym. Miesięcznik Teraz Rock ocenił album na 4 w skali od 1-5. W listopadzie Maszyna wygrała, dzięki głosom internautów, produkcję klipu przez projekt studia filmowego Flashback Film – Klip 48. Wkrótce rozpocznie się jego realizacja, a tymczasem prezentujemy teledysk do kompozycji „Niewidzialny”, która otwiera ich debiutancką płytę.

 


Zajrzyj tu:

FB Maszyna: https://www.facebook.com/Maszyna-275342495916385/

https://maszyna.bandcamp.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.