Uczestnik „Szansy na Sukces” z nowym teledyskiem

Marcin Kołpak, wokalista, który wiosną bardzo udanie zaprezentował się w „Szansie na Sukces„, świętuję premierę singla „Burzy Krew”, do którego powstał również teledysk.

To drugi singiel promujący autorską twórczość Marcina. Po niezwykle ciepło przyjętym przez słuchaczy „Azymucie” przyszedł czas na jeszcze bardziej przebojowy „Burzy Krew”. Mimo wspomnianej przebojowości, tekst utworu porusza trudne tematy.

Na planie widać parę zakochanych ludzi, starających się w ich mniemaniu być jak „najlepszym” partnerem. Mają piękne mieszkanie (załóżmy, że w sporym kredycie). On zabiega o awans, chce zapewnić godne warunki życiowe swojej rodzinie, a ona z kolei pracuje w wolnym zawodzie i uważa, że najważniejszy jest czas spędzony wspólnie. Jak dotąd nigdy szczerze nie porozmawiali o swoich potrzebach, światopoglądzie, o tym co dla nich jako jednostki jest najważniejsze. On konsekwentnie postępuje tak, jak według niego „idealny” partner postępować powinien, a ona robi dokładnie to samo. Każdy z nas jest różny i to jest piękne. Dzięki temu możemy się wiele od siebie nawzajem nauczyć, ale jeżeli nie będziemy otwarci na tę inność, potrzeby swoje i drugiego człowieka, to tak naprawdę nigdy nie będziemy szczęśliwi” – powiedział Marcin.

Zarówno „Burzy Krew”, jak i „Azymut”, to zapowiedź pełnego materiału Marcina Kołpaka, który jest w fazie pracy nad całością.


Zajrzyj po więcej:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.