Ujęcia bez Cięcia #14 // Farben Lehre i Goście


Tego dnia muzyczna uczta w Klubie Potok była zaaplikowana w sporej dawce gdyż oprócz energetycznego zespołu Farben Lehre występował pozytywny Gutek (Indios Bravos) i wibracyjny Jelonek (Jelonek). Był z nami również gość Wojtka Wojdy, sympatyczny Grzegorz Kalinowski (pisarz, dziennikarz).

Farben Lehre – zespół powstał w 1986 roku, ma na swoim koncie 11 płyt studyjnych a na początku przyszłego roku (luty 2018) szykują COŚ więc warto śledzić strony zespołu i być na bieżąco. Muzyka Farben Lehre to jak sami mówią „próba porozumienia z drugim człowiekiem” i jest to odczuwalne na każdym ich koncercie.

Gutek – wokalista Indios Bravos (obecnie zespół w zawieszeniu) czyli wokal, który rozdaje pozytywną energię. Przyszły rok u Gutka zapowiada się pod znakiem solowego projektu, na co czeka ogromna ilość fanów.

Grzegorz Kalinowski – pisarz, dziennikarz, znawca historii i miłośnik muzyki (klip Brygady Kryzys) oraz piłki nożnej (były sprawozdawca) jak i też człowiek niezwykle sympatyczny. Kolega z dawnych lat Wojtka Wojdy, wokalisty Farben Lehre.

Warszawa, 9.11.2017 – podziękowania dla Klubu Potok.video: Piotr Mazurek


Zajrzyj po więcej:

FARBEN LEHRE:

www: http://www.farbenlehre.plocman.pl/ 

fb:  https://www.facebook.com/farbenlehreofficial/

GUTEK:

www: http://www.indiosbravos.com/historia/ 

fb: https://www.facebook.com/piotr.gutek.gutkowski/ 

GRZEGORZ KALINOWSKI:

fb: https://www.facebook.com/Grzegorz-Kalinowski-1404999776486281/


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.