Uliczne bitwy na rymy i pięści, zmagania z przeciwnościami losu i walka z samym sobą na jednej płycie!

ten-typ-mes-pezet-kuba-knap-i-ras-luta

Ten Typ Mes, HiFi, Kaczor, Kuba Knap, Pezet, Ras Luta, Dejwid, Silver, Paluch, JNR, KaeN, Tomasin czy Emil Blef to artyści, których można usłyszeć na płycie „Moja Walka”.

Inspirowany filmem Sylwestra Latkowskiego album wyprodukował duet producencki White House Records. Krążek „Moja Walka” promują dwa nagrania:

„Świat na barkach” HiFi 

oraz „Twoja walka (progres)” Dejwida 


Sylwester Latkowski, kontrowersyjny reżyser znany choćby z takich dokumentów jak „Blokersi” czy „Gwiazdor„, tym razem zrealizował obraz o kulisach kariery, wzlotach i upadkach mistrza KSW w wadze średniej – Mameda Khalidova. Pokazuje także od kulis historię MMA w Polsce.

Temat „mojej walki” zainspirował artystów hip-hopowych do udziału w soundtracku. W premierowych nagraniach opowiadają oni o swoich ulicznych bitwach na rymy i pięści, zmaganiach z przeciwnościami losu, walce z samym sobą i z własnymi słabościami.

Album „Moja Walka” ukazał się 23 listopada br. a płytę można zamawiać na empik.com, utwór „Twoja walka (progres)” jest natomiast dostępny jest w serwisach z muzyką cyfrową tj. Tidal, T-mobile, muzodajnia.pl: http://www.soundline.biz/DejwidTwojaWalkaProgres/!

Wydawcą albumu jest www.T1-Teraz.pl.


Zajrzyj tu:

E-muzyka: http://www.e-muzyka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.